הרמת עפעפיים - כדאי לדעת | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הרמת עפעפיים - כדאי לדעת

פורסם בתאריך 01/31/2014 ע"י sharon kal בקטגוריה ניתוחים פלסטיים | צפיות: 1278 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים לשיפור המראה והראיה

אנשים צעירים בדרך כלל בכלל לא חושבים על העפעפיים שלהם ובכלל לא מודעים לכך שאפשר לעשות ניתוח עפעפיים במידה והם מתחילות לצנוח, כי זה בהחלט דבר ששמור לאנשים מבוגרים יותר. כמו הרבה תופעות אחרות שקורות לנו עם השנים וככל שאנחנו הולכים ומתבגרים, גם העפעפיים עלולות לצנוח, דבר שמוביל אנשים רבים להתעניין בתחום של הרמת עפעפיים. הטיפולים השונים של הרמת העפעפיים יכולים לעזור לא רק מבחינת ההופעה החיצונית והשיפור שלה, אלא גם מבחינת הראיה והקשיים שאיתם אנשים שצונחים להם העפעפיים מתמודדים לעיתים. לכן אם גם אתם מרגישים צניחת עפעפיים ואתם חושבים לעשות ניתוח כדי לשנות את המצב, בהחלט כדאי לכם לבדוק את הנושא הזה לעומק, כי למה להמשיך לסבול?

הרמת עפעפיים תשפר את הראיה

הרמת עפעפיים זה הליך שיכול לגרום לכם לשוב ולראות טוב, וזה דבר שיכול לגרום לאחרים להפסיק לומר לכם שאתם נראים עייפים. אף אחד לא אוהב לשבת מול המחשב בעבודה ולהרגיש שהעיניים שלו נעצמות, ואין ספק שאם תעשו את הניתוח להרמת העפעפיים, כנראה שתוכלו לחזור לראות טוב יותר. מעבר לכך שתיראו טוב יותר גם ההרגשה הכללית שלכם תשתפר, וכשלכל זה מתווספות גם המחמאות על כמה שאתם נראים צעירים וערניים, הרי שזה תענוג. חשוב לעבור ניתוח כזה אצל מנתח מומחה שיש לו ניסיון רב, ולכן בהחלט כדאי לבחון היטב בידיו של מי אתם מפקידים את העניין הזה.

ניתוח ללא כאבים

אם חשבתם שלעשות ניתוח עפעפיים זה דבר שאתם תסבלו ממנו ושיכאב לכם מאוד, הרי שאתם טועים, כי לא כך הם הדברים. הרמת עפעפיים זה ניתוח שאפשר לעשות אותו מאוד מהר ובצורה שאינה כואבת, ואם תעשו את הניתוח הזה אצל מנתח מומחה, גם לא ייראו אחר כך שנעשה ניתוח. ניתוח טוב הוא כזה שלא נשארות אחריו צלקות והוא כזה שאחרים יבחינו בו רק אם תחליטו לשתף אותם בעובדה שעשיתם אותו. הרמת העפעפיים זה חלום של הרבה אנשים ואין ספק שהיום אפשר להגשים את החלום הזה הרבה יותר בקלות וללא כאבים.

ככל שבאים בגיל, כך הצורך או הסבירות שתיאלצו לעבור טיפול של הרמת עפעפיים ילך ויגדל. אמנם אין מדובר בתופעה גורפת אלא יותר פועל יוצא של נתונים גנטיים, אבל בהחלט כדאי להתכונן ולהיות מודעים לתופעה. טיפוח עור הפנים בצורה נכונה לאורך השנים אמורה לסייע במניעת רוע הגזירה.

לפרטים נוספים בנושא הרמת עפעפיים

 

 

שלכן ובשבילכן,

שושי קורן,

קוסמטיקאית רפואית חולון.

טל: 052-3354558

אימיל: yofikoren@walla.com

 

אודות sharon kal

sharon kal

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר