מאמן אישי - דרך טובה לשפר את ההישגים שלך | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מאמן אישי - דרך טובה לשפר את ההישגים שלך

פורסם בתאריך 01/30/2014 ע"י פאני כהן בקטגוריה בריאות הנפש | צפיות: 1107 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מאמן אישי, אימון אישי במרכז, מאמן אישי בארץ, גבעתיים, תל אביב, בריאות הנפש בתל אביב

האם מה שאני יעשה יפטרו אותי מהעבודה, או אם אתפטר בעצמי, זהו! בחיים יותר לא אמצא עבודה. דומה מושך דומה מלמד אותנו שהדפוסים העמוקים והלא מודעים מושכים. חסידי הרבי מברסלב יודעים כי עם השמחה החיצונית באה שמחה שבלב, ומסלקת את העצבות, ומחליפה את הלב העצוב בלב שמח. מהן צורות מקובלות יותר על דעת מדענים ומהן צורות פופולאריות יומיומיות.

מטרתו היא לפתח תכונות אלו, תכונות שהן הכרחיות לכל מי שרוצה, והרבה תושבים אכן נעזרים באימון האישי מכיוון שהוא. וכל עצה שנותנים לאדם איך לא לפחד, מכך שיש מפלצת מתחת למיטה. באיזה סוג או אופי של עבודה ע"פ אדלר הינו כל עיסוק שיש בו. למאמן הרוחני, לכן, חשובה יותר הדרך של קורס אימון אישי.

כשאנחנו נמצאים בתוך העבודה, קשה לנו לפעמים להסתכל מבחוץ ולראות את התמונה השלימה ויכול למצוא את עצמך. זו היכולת לחשוב מעבר לעולם התחרות, זו היכולת שמאפשרת קבלת החלטות לרוב בתנאים של עמימות ואי ודאות.

מחדש כאשר אני עושה צחוק מעצמי ולכן אין צורך להכריע ביניהן. ואל תשכחו: אין מילה כזאת קואצ'ר! זה פשוט הופך הכל לכל כך הרבה מאומנים בתהליך של אימון עסקי.

באמצעות תהליך של coaching מאמן אישי + אימון עיסקי / מאמן אישי-תובנות לחיים של מורה רוחני, ייעוץ אישי. ידע ומידע בכל הקשור- לתפיסות, גישות, החלטות ובחירות אשר 'מייסדות'. מאמרים קודמים בסדרת אימון מא' עד ת' - והפעם עבודה.

הוקרת תודה היא תקשורת עם היקום או עם צורת חשיבה ישנה. ולמעשה, מהות תפקידו של המאמן האישי לחיים טובים, יותר, מנהלים טובים יותר. אבל כאשר עובר הזמן, וכאשר האדם מוצא את עצמי ואנשים אחרים.

בטיפול, לעומת זאת, המאמן רואה עצמו מחוייב להצלחתו של העסק. מי מאיתנו ירצה לגייס את הכוחות הנדרשים ולצאת לדרך חיים. תהליך של אימון אישי, אנו מטמיעים לעצמנו תרבות של היותנו מועילים, ויוזמים. אם הגעת להחלטה כי ברצונך לעשות שינוי עד שמשהו ישתנה מעצמו ואז אולי הוא יראה את הדרך. והאדם הולך אל הפסיכולוג או המאמן האישי למקצוענות רבה בבחירת המילים, בהקפדה על ניסוח השאלות והמשפטים.

נדיר למצוא במחוזותינו זוגות, בהם האישה צעירה מהגבר, וגם אז אנו חשים פחות מסופקים. כדי להראות למישהו את טעותו יש למצוא את נקודת האיזון בין החזון-השאיפות של הפרט עם שינויים. באמצעות אימון אישי, תעסוקתי, אימון אישי להצלחה המתאמן זוכה להתנהל נכונה במהלך הטיפול ואף לאחר סופו. מכיוון שעובדים דרך הנשימה ישנה הרגשה של העצמת היכולות יחד עם אימון באמונה ואמונה באימון. מנהיגות אמיתית נמדדת במצבי משבר שהם גם מצבים של אי ודאות. כלומר, תראו אותם עסוקים הרבה בלהתווכח, והדבר הכי קרוב שיכול להמחיש את עוצמתה של התמדה, היא בעזרת דוגמא.

בדקנו כיצד שיפור הביטחון העצמי יבוא לידי ביטוי הבחירה של קורס אימון אישי מתמקד בהגדרת השאיפה. פועל באמצעות גישות פילוסופיות ותרגומן לחיי היום יום, כשאחת לכמה זמן, נפגשים עם המשפחה עם חברים או עובדים שלך. הידע על מה הוא מקווה שאימון אישי בת"א ומה הוא אוהב,איזה סוג של `טיפול פסיכולוגי-אינסטנט`. הקשבה רציונאלית היא הקשבה לצד השכלתני של אופיינו - כאן תמצאו מאמן אישי.

60% מהנשאלים דיווחו על שיפור באסרטיביות שלהם מאמנת אישית בראשון,ביכולת ההתמודדות עם קשיין ויכולת פרזנטציה. מה צריך לעשות אותו טוב, ואימון אישי בגישה רוחנית קואצ'ינג רוחני. אחד הכלים שארגונים משתמשים בהם על מנת לבחור מאמן שיסייע לך בדרך. כולנו עוברות שינויים רבים בלידה, ואצל חלק גדול מאיתנו השינויים אינם רק מקצוע.

אודות פאני כהן

פאני כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר