בני נוער, רוצים לשפר את הכושר? הכירו את קרוספיט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בני נוער, רוצים לשפר את הכושר? הכירו את קרוספיט

פורסם בתאריך 01/26/2014 ע"י קרוספיט חיפה בקטגוריה ספורט | צפיות: 1800 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קרוספיט, קרוספיט חיפה, אימון פונקציונאלי

הנוער של היום מתעניין יותר לשבת בבית מול המחשב ולגלוש באינטרנט או להתבטל מול הטלוויזיה. הם לא מבצעים בכלל פעילות אירובית. קרוספיט היא שיטת אימון פונקציונאלי שהגיעה הישר מארצות-הברית ובשנים האחרונות סוחפת את ישראל ומביאה אלינו בשורה חדשה של אימון אינטנסיבי בעצימות גבוהה למבוגרים וגם לילדים. בבסיס של שיטת אימון פונקציונאלי, כמו קרוספיט, מתקיימת פעילות גופנית אשר מתבססת על תנועה פונקציונאלית בעלת עוצמה גבוהה אשר משתנה כל הזמן וללא הרף. כל זאת במטרה מוצהרת לשפר כושר גופני. האימונים בשיטת קרוספיט הם לרוב קצרים (עד 20 דקות), אינטנסיביים ודורשים מאמץ פיזי גורף. האימונים משלבים תנועות כגון ריצה מהירה, חתירה, קפיצה בדלגיות, טיפוס על חבל, הרמת משקולות או אובייקטים כבדים שונים, לצד תרגילים המתבססים על משקל הגוף. קרוספיט היא שיטה שמאוד קורצת לילדים ובני נוער. אימון קרוספיט הוא אימון מהנה ומגוון אשר מפעיל ומאתגר את המתאמנים. אימון קרוספיט לא משעמם כמו אימון של חדר כושר ומספק את תחושה הריגוש וההשתייכות לקבוצה שהנוער מחפש. בכלל אימונים פונקציונאליים מאתגרים את המתאמן לבצע תנועות מורכבות במשך זמן קצר, מה שמצריך ריכוז רב ביחד עם הצורך בשיפור היכולות הקוגניטיביות. לשילוב הזה של אתגר קוגנטיבי ביחד עם אתגר פיסי יש השפעה חיובית, לרבות אצל ילדים. התנועות האופייניות של קרוספיט יפעילו מערך נרחב של אזורים במוח הילד השולטים בשיווי המשקל, בתזמון, ברצף, במעבר בין תנועות, ובכוונון של תנועות הגוף. קרוספיט משפר את יכולות הקשב והריכוז של הילד ומסייע להתפתחות התקינה של צפיפות העצם.
אבל חשוב גם להדגיש שקרוספיט היא לא רק שיטת אימון, קרוספיט היא גם דרך חיים. קרוספיט בונה אורך חיים בריא יותר שדרכה מתאמנים יותר טוב ומקבלים תזונה טובה יותר. דרך קרוספיט הילדים לא רק יתאמנו בריא אלא גם יגלו דרך מחשבה בריאה יותר שתסייע להם לשמור על פעילות גופנית גם בשגרת הלימודים ותגרום להם לרצות לבצע פעילות גופנית אנו במועדון קרוספיט חיפה ממליצים לכל בני הנוער להגיע ולנסות להתאמן בשיטת הקרוספיט ולראות כמה היא מסייעת לפיתוח הגוף. אנו מלאי ניסיון עם בני נוער אשר רוצים לפתח את יכולותיהם הגופניות, בין אם זה בני נוער המעוניינים בהרזיה ובחיטוב ובין אם זה בני הנוער הרוצים לשפר את הכושר הגופני שלהם.
אנו רוצים לספר לכם שהרבה ילדים אצלנו התחילו להתאמן בקרוספיט והם נהנים מכל רגע. הם גם שיפרו את יכולות הכושר הגוםני שלהם וגם ביצעו מהפך מחשבתי.
אז אל תשבו מול האינטרנט כל היום הצטרפו עוד היום - קרוספיט חיפה.
 

אודות קרוספיט חיפה

קרוספיט חיפה CROSSFIT HAIFA

קרוספיט חיפה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר