סגרתם את החובות בהוצאה לפועל? כך תמנעו מהם בעתיד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


סגרתם את החובות בהוצאה לפועל? כך תמנעו מהם בעתיד

פורסם בתאריך 12/19/2013 ע"י prokid prokid בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 701 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הוצאה לפועל, בדיקת חשבון מוגבל, חשבון מוגבל, הסדר חוב, הפטר,

בישראל לא ניתן לאסור אדם עקב חובות או הסדר חוב וגם תחת צל החובות ניתן להתקיים בכבוד למרות פעולות הוצאה לפועל , אך למה מלכתחילה להיכנס לחובות? הנתון הסטטיסטי המצער הוא שאם נכנסתם פעם לחובות ואף הצלחתם לסגור אותם, או אם החזקת בעבר חשבון מוגבל, הסיכוי שתיכנסו למעגל הזה שוב גדול בהחלט. מדוע זה קורה? ממספר סיבות – ראשית כל כי מעולם לא קיבלנו שיערים בכלכלת בית, הדבר אינו נהוג בישראל ואצלנו אפילו נהוג לחיות על אוברדרפט, זה הפך להיות סטנדרט. אין אדם מעולם טרח להסביר לנו כיצד להתנהל נכונה מבחינה פיננסית בבית ובחיים בכלל. ואם נוסיף על כך את העובדה כי מכל פינה צצה לה הזדמנות להלוואה, לשירותים שאנחנו לא באמת חייבים אך בכל זאת משכנעים אותנו לצרוך, הרי לכם מתכון מושלם לפתיחת תיק בהוצאה לפועל וכניסה מחודשת לחובות. אם כן, כיצד נוכל להימנע מחובות מחודשות בעתיד?

 

כיצד ניתן להימנע מכניסה מחודשת לחובות?

 

בין אם התיק שלכם כרגע בטיפולו של הוצאה לפועל, טיפול מול הבנק כדי להגיע ל הסדר חוב או בין אם כבר יצאתם מחובות, רשמו בפניכם - התנהלות כלכלית נכונה היא נקודת המפתח להימנעות מחובות נוספים בכל רגע נתון בחיים. אם אתם תדעו כיצד להתנהל פיננסית נכונה בביתכם, תוכלו להעביר את המסרים הנכונים לדור העתיד ותמנעו מהם את עוגמת הנפש שבלחיות תחת צלן של פעולות אגרסיביות מטעם הוצאה לפועל, וקרוב לוודאי שגם תצילו כמה נפשות מלהתאבד.

 

אנו באובליגור ,החלטנו לקחת על עצמנו תפקיד כפול – הראשון, למצוא עבור החייבים אשר מגיעים אלינו, פתרון הולם בהקדם האפשרי לסגירת חובות ותיקי הוצאה לפועל. השני, למנוע מכם לחזור למעגל החובות שוב בעתיד באמצעות אימון פיננסי אשר יעזור לכם לעקור את ההרגלים מן השורש. בתכנית אימון פיננסי תוכלו לעמוד על נקודות החולשה שלכם בכל מה שקשור להתנהלות כלכלית, תציבו מטרות חדשות ותקבלו כלים ותרגילים שיעזרו לכם להתגבר על כל מכשול בדרך לחיים ללא חובות.

 

ליווי וחינוך להתנהלות כלכלית נכונה, מבטיחים לילדכם ולדורות שיבואו אח"כ לא רק אי חזרה שלכם למעגל החייבים, אלא גם עתיד נקי מחובות, מהליכי הוצאה לפועל כגון עיקולים מסוגים שונים, מלילות ללא שינה, מהליכי פשיטת רגל, צווי תשלום, הסדרי חוב והליכים מעיקים נוספים.

 

לעתיד נקי מצלו של הוצאה לפועל – פנו לאובליגור עוד היום.

 

 

אודות prokid prokid

prokid prokid

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר