מתקני מים – קנייה משתלמת לכל מקום | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתקני מים – קנייה משתלמת לכל מקום

פורסם בתאריך 12/15/2013 ע"י מיכל זיסמן בקטגוריה בית | צפיות: 673 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מיני בר קומפקט בר, מתקני מים למוסדות, מיניבר מים

המצב של הגוף שלנו תלוי, בין השאר, במים שאנחנו צורכים, גם מבחינת הכמות וגם מבחינת האיכות שלהם. במילים אחרות, אם אתם שותים לפחות ליטר וחצי ביום, אבל המים לא מטוהרים, זה כאילו עשיתם רק חצי מהעבודה, במקרה הטוב.
לא חשוב אם אתם בית, משרד, בית עסק או מוסד כלשהו; אם אתם מחפשים פתרון לצריכת מים, כך שאתם וכל מי שנכנס אליכם תשתו אך ורק מים טהורים, מיניבר מים הוא הפתרון הכי טוב! גם בריא, גם יעיל וגם חסכוני מאוד.
תחום השיווק של המכשיר התפתח כל כך ותפס ממדים עצומים, ואפשר לראות אותו נכנס גם למחוזות של מוסדות ציבוריים ואחרים, שעד לא מזמן הציעו לנו מתקני שתייה מאוד פשוטים, בסגנון הקולרים שהיו לנו בית הספר.
אבל מתקני מים למוסדות הם לא המתקנים היחידים שבהיצע, והיום כל עסק, משרד או בית יכולים לרכוש לעצמם מכשיר מים שיטהר את מי השתייה שלהם. האופן שבו המכשיר עובד הופך אותו לחסכוני מאוד, מה שעוזר להתגבר על ה'שוק' מהמחיר של המכשיר עצמו, שעומד על בערך 2000 שקלים עבור מכשיר חדש ואיכותי. המכשיר מתחבר למערכת המים של המבנה, שואב מים ממנה ומטהר את מי השתייה בתוכו. כתוצאה מכך, צריכה המים נשארת כפי שהייתה, כל זמן ששתיתם מים מהברז.
לעומת מיניבר מים, צריכת מים מינרלים כרוכה בעלויות בלתי פוסקות, ובשלב מסוים הן מגיעות לסכומים גבוהים יותר ממחירו של המכשיר.
כמה נקודות חשובות לרכישת המתקן
- גודל: לפני שאתם בוחנים את האפשרויות הרבות, כדאי להחליט על גודל. בעוד שבר ריצפתי הוא גדול ונגיש לכולם, מיני בר קומפקט בר יהיה בחירה טובה בהרבה אם יש לכם דירה קטנה, משום שאת המכשיר הקומפקטי אפשר לשים על השיש.
- עיצוב: לא יזיק אם המכשיר יהיה בעיצוב לטעמכם, כדי שהשימוש בו יהיה מהנה. ככל שתשתמשו בו יותר, כך תצטרכו יותר מים, והגוף שלכם יודה לכם על כך.
- פונקציות: יש היום מגוון פונקציות, וכל מכשיר מקבל משהו אחר. כמובן שמספר ומידת השכלול של הפונקציות משפיעה על המחיר, לכן כדאי לבחון את ההיצע, ולהחליט מה באמת הכרחי. אם יש אפשרות להשקיע יותר, חשבו על מה יכול להיות שימושי, למשל תאורה לצג.
 

אודות מיכל זיסמן

מיכל זיסמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר