התקשורת הפכה גשם וברקים לסופה נוראה שמשתוללת בארצנו | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


התקשורת הפכה גשם וברקים לסופה נוראה שמשתוללת בארצנו

פורסם בתאריך 12/11/2013 ע"י asi levi בקטגוריה דיעות | צפיות: 1237 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תקשורת, רדיו, חדשות, חדשות בטלוויזיה, חדשות באינטרנט

במשך שבוע שלם מפחידים אותנו מפני הסופה הנוראית שתבוא אלינו היישר מן הארץ הקרה- רוסיה, סופה רוסית מכנים אותה, וכידוע לנו שברוסיה, סופה היא מצב שלא ניתן בכלל לצאת מהבית בשל הקור הנורא ומפלסי השלג שלעתים חוסמים את פתח הבתים.
אך בישראל, הסופה הנוראה היא גשם וברקים שמגיעים פעם בכמה זמן לפרקים, שכל אמצעי התקשורת הכריזו עליה כאלה "הסופה".
בחדשות בכל תחנות הרדיו דיברו על הסופה, בכל התכנית מגלי צה"ל, רדיו תל אביב ועד לרדיו ללא הפסקה כולל תכניות הבידור שלהן, בחדשות בערוץ 1,2 ו-10 אמרו שבוע לפני שיהיה חשש לשיטפונות, גשם עז ושלג בירושלים ובהרי הגולן. באתרי האינטרנט החדשותיים והחברתיים כבר ספרו ימים לקראת בואה של הסופה והציעו לנו כיצד להתמודד עם הסופה.
הכי מצחיק ומוזר הוא שביקשו מהאזרחים לקבע את החפצים שלהם שלא יעופו, כאילו זו סופת טורנאדו, כזו שלקחה עימה את דורותי לארץ עוץ.
מפקקי הענק כבר פחדנו ושקשקנו ויש כאלו שביטלו טיפולים של כימו ואחרים כי הם פחדו ממה שאמרו להם בתקשורת על אותה סופה מרוסיה.
ובפועל מה שקרה בעצם, זה גשם, ברד ורוח שהגיחו לפרקים, הפקקים היו שגרתיים ולא מהווים מכשול בהגעה למעוז חפצם של הנהגים, אולי קרו כמה הפסקות חשמל פה ושם אך זה קורה בכל שנה, וזה לא בגלל הסופה, זה בגלל המערכת של חברת חשמל שלא מיעלים אותה ובמקום זה נותנים משכורות עתק למנהלים שם, כי בטוח שהם עושים את עבודתם נאמנה.
שיטפונות לא קרו בגלל הסופה הספציפית הזו, הם קורים מדי שנה בגלל מערכת הניקוז שיש במדינה הזו. בכל פעם אנו שומעים על שיטפון באותם מקומות, וזה כי למשרד שאחראי על כך בממשלה יש בטוח דברים חשובים יותר לעשות מאשר לפתור את הבעיות הללו, הרי שמערכת ניקוז יכולה לחכות גם לשנה הבא, או אולי לעוד קדנציה.
מה שהתקשורת עשתה לציבור היא בעיקר הכנסת פחד מקצת גשם, כי עד שיש פה כמה טיפות במדינתנו האהובה, עושים מזה ידיעה תקשורתית נרחבת, כאילו היא פרשייה שעוקבים אחריה במשך שבוע שלם.
כל ההתעסקות בנושא הזה הביא חשש כבד על האזרחים ורבים מהם פשוט לקחו יום חופש או שביטלו דברים חשובים מאד וכל זה בגלל שעשו מעכבר פיל. כמה סנטימטרים של מים מגשם וכבר הדיווחים לא מפסיקים, כל חיילות החזאים נשלחים לערוב לשלג בירושלים ובגולן ומנסים לעורר עניין בכך.
אם היה שלג בתל אביב, אז אולי היינו יכולים להבין שזו סופה, אבל תקשורת חביבה- אל תביאי לנו ידיעות שידועות לנו גם בלעדיך. הרי כולם יודעים שיורד גשם בחורף, שמדי שנה ירושלים צבועה בלבן ומחירי כרטיסי הכניסה לחרמון עולים כמו כליה.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר