מומלץ למצוא קרקע איכותית שסיכוייה להפשיר גבוהים יחסית - א.ר. לוג'יסטיק נדל"ן | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מומלץ למצוא קרקע איכותית שסיכוייה להפשיר גבוהים יחסית - א.ר. לוג'יסטיק נדל"ן

פורסם בתאריך 11/14/2013 ע"י אורן קובי בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 793 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: א.ר. לוגיסטיק נדל"ן, א.ר. לוגיסטיק נדלן, א.ר. לוג'יסטיק נדלן, א.ר. לוג'יסטיק נדל"ן, אורן קובי, ח-500 חולון, קרקע חקלאית לרכישה, קרקע חקלאית למכירה,


בעבר, רק מעטים היו מבינים את הפוטנציאל הגלום ברכישת קרקעות חקלאיות, אך כיום גם מי שלא מבין את הסיבה שבגללה כדאי להשקיע בקרקעות מהסוג הזה, מתעניין ומחפש את ההשקעה הנכונה ביותר. מה ההבדל בין קרקע חקלאית לקרקע המותרת לבנייה וכיצד מבצעים השקעה נכונה?

הקרקע החקלאית

ראשית, לפני שבכלל מתחילים בבדיקת הסיבות השונות לרכישה ואי רכישה של קרקעות שונות, חשוב להבין את ההבדל בין כל הקרקעות. כיום, ישנם כמה סוגים שונים לקרקעות, כאשר לכל חלקת קרקע בשטח המדינה ישנו ייעוד מסוים וספציפי שהוגדר מבעוד מועד על ידי גורמים ממשלתיים. ההגדרות הללו נועדו כדי שיהיה מספיק מקום למגורים, אך גם לתעשייה, לסחר וכמובן גם לחקלאות.

מכיוון שהמדינה מתמרצת את האזרחים לעבוד בחקלאות ולתרום לתחום הזה, הקרקעות אשר מוגדרות כמיועדות לחקלאות, שוויין נמוך בהרבה מהקרקעות המותרות לבנייה ולמגורים. כך, החקלאים נהנים ממחיר נמוך יחסית ותורמים בחזרה למדינה באמצעות עבודה איכותית.

הפשרת קרקעות

יחד עם האינטרס של המדינה לייעד כמה שיותר קרקעות חקלאיות לחקלאות, האוכלוסייה ממשיכה לגדול ולהתפתח, בעקבות ריבוי טבעי, כך ששטח המדינה נעשה צפוף יותר בכל שנה ושנה. על מנת להקל על צפיפות האוכלוסין המתפתחת, המדינה מפשירה קרקעות חקלאיות לרשותם של התושבים ולבנייה, כך שניתן לבצע השקעה בקרקע חקלאית או אפילו לבנות עליה לצרכים אישיים.

סוגי הקרקעות השונים

השקעה נכונה

כדי להשקיע בקרקעות הללו בצורה הנכונה והאיכותית ביותר, מומלץ לרכוש את הקרקע עוד לפני שהופשרה. מצד אחד, קרקע המיועדת לבנייה היא יקרה יותר וכן גם ייתכן כי ערכה יעלה, ולכן גם קרקע שבנייתה מותרת יכולה גם היא להיות השקעה איכותית. לעומת זאת, קרקע חקלאית להשקעה, היא במחירים נמוכים יותר וכן גם תעלה באופן משמעותי לאחר הפשרתה עבור בנייה.

לכן, כאשר מחפשים קרקע להשקעה, עדיף לחפש קרקע חקלאית קודם. כך, משקיעים את הסכום הנמוך ביותר ולעומת זאת נהנים מהתשואה הגבוהה ביותר. חשוב לציין, כי על מנת למצוא קרקע איכותית שסיכוייה להפשיר גבוהים יחסית, מומלץ להתייעץ עם מומחים וחברות מקצועיות שעובדות בתחום. כך, מרימים באופן משמעותי את הסיכוי לרכוש קרקע איכותית.


הכותב הוא אורן קובי – מנכ"ל אדמה א.ר. לוגיסטיק נדל"ן המשווקת קרקע חקלאית בפרדס חנה,קרקע חקלאית בכרכור.
השקעה בקרקע חקלאית - צרו קשר:
רחוב ברקוביץ 4,
מגדל המוזיאון ק-16, תל אביב
טלפון: 03-6218700
פקס: 03-6218701

אודות אורן קובי

אורן קובי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר