משרדים להשכרה באזור התעשיה בחיפה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משרדים להשכרה באזור התעשיה בחיפה

פורסם בתאריך 10/09/2013 ע"י מאיה רן בקטגוריה נדל"ן ובניה | צפיות: 1214 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משרדים להשכרה בחיפה, משרדים להשכרה בצ\'ק פוסט, משרדים להשכרה בצ\'ק-פוסט

אם אתם גרים באזור הצפון או בחיפה בוודאי הבחנתם בבנייני המשרדים החדשים שנבנים באזור הצ\'ק פוסט. אך אם אתם יזמים, חברת היי-טק צעירה, או אפילו עורך- דין או רואה חשבון שמחפשים הזמנות חד- פעמית של שטח נדל"ן זול יחסית באזור שלא מפסיק לצמוח ומושך אליו אוכלוסיה צעירה, רעננה שמתדלקת אותו ונותנת לו חיים מתחדשים. הרשו לנו להזמין אתכם לבדוק משרדים להשכרה בצ'ק פוסט בחיפה.

משרדים להשכרה בחיפה

אל תטעו לחשוב שאזור הצ\'ק פוסט דומה באיזושהי צורה לאזור מרכז העיר חיפה (לא שיש בעיה עם האזור אך הוא אינו מותאם מלכתחילה לבנייה משרדית) משרדים להשכרה בצ'ק-פוסט תואמים יותר את המודל של בנייני המשרדים הגדולים בעיר רעננה או בהרצלייה. זה אזור שנבנה מראש כדי להתאים לצרכים של העובדים, אזור שלא מוקף מוסכי רכב מרעישים ומספרות אלא מוקף בבית- קפה ומסעדות. ומושך אליו אוכלוסיה צעירה של עובדים שבאים מכל הארץ ליהנות מתנאי העסקה מעולים.


אכלוס הולך וגדל של משרדים להשכרה בצק פוסט

אז תעלו על הסירה לפני שיהיה מאוחר מדי, הסקרים שלנו מראים שבשנה האחרונה חלה עליה חדה בבנייני המשרדים באזור הצ\'ק פוסט בחיפה לעומת חלקיה האחרים של העיר ואתם בטח שואלים את עצמכם למה דווקא שם?

מכוון שהאזור מותאם לסביבה משרדית בניגוד למרכז העיר שמיועד גם לעסקים מסוגים אחרים. משרדים להשכרה בחיפה לא מבקשים כוחות צעירים, לא מבקשים למשוך בכל מחיר כוח עבודה רענן לשרותיו ולא נבנים בו מבנים חדישים ברמות גימור שונות לצורכי הלקוח.

לעומת זאת משרדים להשכרה באזור הצ\'ק פוסט מצויים בבניינים חדישים שמותאמים לרמת היכולת של הלקוח ומנסים להגשים את רצונותיו ביחס לצרכיו הספציפיים. ניתן לקחת קומה מפוארת בגורד שחקים שמזכיר את המודל של איזור המרכז אך אפשר גם להשכיר משרד צנוע המותאם לחברות צעירות שמחפשות לצמוח בלי לבזבז יותר מדי כסף על שכירות גבוהה.

צמיחת מתחם הצ\'ק פוסט בחיפה

תבינו שמדובר לא רק בירידה בכמות האנשים שרוצים להיכנס למשרדים להשכרה במרכז העיר חיפה אלא גם מחיר השכירות שם יורד, האזור כולו בדעיכה לעומת בנייני המשרדים החדשים, מדובר בהערכות חכמה מאוד של חברות ההיי- טק שהתחילו את הצמיחה באזור וידעו שיהיה קשה למשוך כוח עבודה צעיר ואיכותי לצפון ביחס למרכז אז הם עשו דבר שחברות רבות עושות(וגם הצבא) והציעו דירות באזור במחירים מוזלים ובתנאים מעולים שתואמים את הרמה של המשרדים שלהם ובכך העלו את רמת האכלוס בין רגע.

אז לא מדובר רק באזור שמתפתח בקצב מסחרר, בסביבת עבודה איכותית ואקסקלוסיבית אלא גם באוכלוסיה של צעירים שיצאו הרגע מהאוניברסיטה והולכים להזין את האזור עוד זמן רב. המחירים כבר התחילו לעלות אך עדיין מדובר בהזדמנות של פעם בחיים!
 

אודות מאיה רן

מאיה רן

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר