לימודי עיצוב פנים בחו"ל | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לימודי עיצוב פנים בחו"ל

פורסם בתאריך 09/11/2013 ע"י לילך כהן בקטגוריה לימודים בחו"ל | צפיות: 913 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: לימודים בחו"ל, לימודי עיצוב אופנה

 

לבחור באחד היעדים הפופולאריים בעולם
בעולם יש יעדים פופולאריים לא רק בכל מה שקשור לתיירות או למגורים, אלא כמובן גם בעניין של לימודים. לימודי עיצוב פנים בחו"ל למשל, הופכים להיות הרבה יותר מקובלים על צעירים ישראלים שבוחרים בתחום העיצוב או על אלו שמעוניינים לעשות שינוי רציני במקצוע שלהם. ברחבי העולם (ובמיוחד באירופה) אפשר למצוא מקומות מדהימים שבהם הלימודים הם חוויה יוצאת דופן.

במדינות כמו איטליה, בריטניה, הולנד, צרפת, גרמניה וארה"ב יש בתי ספר לעיצוב שעם כל הכבוד לישראל, אנו יכולים רק לקנא בהם. אוניברסיטאות ציבוריות ובתי ספר פרטיים מציגים התמחות רבת שנים במסלולי העיצוב ומציגים לכל סטודנט חממה נהדרת לפיתוח היכולות שלו. כך, בין הוצאת תואר לבין לימודי פרקטיקה, יכול כל ישראלי לבחור במקום שיקדם אותו בהתאם לשאיפות שלו.

בין עלויות לדרישות קבלה
יש לא מעט היבטים טכניים שמשפיעים בסופו של דבר על החלטה לגבי יציאה ללימודים בחו"ל ועל הבחירה הסופית בין המדינות ובין מוסדות הלימוד. כל אחד יכול להבין מיד כי יש הבדל בתנאי המחייה וברמת ההוצאות בין מדינות שונות שבהן אפשר ליהנות מאותם לימודי עיצוב פנים בחו"ל. לכן יש להכיר את ההבדלים ולנסות לזהות את היתרונות האישיים מבחינת כל סטודנט לעתיד.

באוניברסיטאות, לימודי עיצוב פנים בחו"ל נמשכים 3 שנים. באירופה שכר הלימוד יכול לעמוד על 1,500 יורו לשנה, כשבבתי הספר הפרטיים מדובר על סכום של כמעט פי שניים מכך. יש לשים לב גם לדרישות הקבלה כדי לראות איזה מוסד לימודים דורש תעודת בגרות ובאלו מקומות יש להציג תוצאה מסוימת של המבחן הפסיכומטרי. זאת יחד עם שפת הלימוד של מוסדות במדינות שונות.

יוצאים לעבודה לאחר הלימודים
חשוב להבין שיש לא מעט מקומות שבהם אפשר לעבוד כשמסיימים בהצלחה לימודי עיצוב פנים בחו"ל. אם מדובר על מוסדות לימוד מובילים, הרי שזה ברור כי לכל סטודנט יהיה קל יותר למצוא את המקום שישמח לקבל אותו. מעצבים שסיימו את לימודיהם יכולים למצוא את עצמם במשרדים או בבתי עיצוב, וכמובן גם להתחיל את דרכם העצמאית כשהם פותחים סטודיו משלהם.

לגבי עבודה בארץ לאחר סיום הלימודים בחו"ל הרי שלמסיימים אין מה לדאוג לגבי מבחני רישוי בישראל. זאת מאחר ובארץ אין גוף מסוים שמפקח על תחומי העיצוב, כך שלמעט עבודה בתחום הציבורי שמצריכה לימודים באוניברסיטה מוכרת, יכול כל אדם מוכשר שלמד בבית ספר איכותי בחו"ל להתקבל בזרועות פתוחות ע"י לא מעט מקומות עבודה ולעשות את צעדיו הראשונים בעולם העיצוב.

 

אודות לילך כהן

אנחנו בית הספר המוביל בעולם לאופנה ולמקצועות העיצוב בשלושת בירות העיצוב הגדולות והחשובות בעולם, מילאנו,פריז ולונדון.בנוסף מרנגוני הינו אחד מבתי הספר הבודדים לעיצוב בעולם שנותן תארים ראשונים ותארים שניים מאסטר למקצועות העיצוב.כאן עובדים המעצבים הגדולים כאן הטעם הוא בינלאומי וכאן אפשרויות העבודה הטובות ביותר.

לילך כהן

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר