מדריך בחירת חדר דיסקרטי בתל אביב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדריך בחירת חדר דיסקרטי בתל אביב

פורסם בתאריך 09/11/2013 ע"י איציק מזרחי בקטגוריה כללי | צפיות: 1052 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דרכי הגעה להוטל מלונית, מדריך לבחירת חדרים לפי שעה, קצת על הוטל מלונית

מדריך בחירת חדר דיסקרטי בתל אביב: 
לא משנה אם זו הפעם הראשונה בה אתם מעוניינים להזמין חדר דיסקרטי בתל אביב או שעשיתם זאת בעבר, חשוב מאוד שתדעו מה לשאול כדי שתבחרו לבסוף במקום שיענה על ציפיותיכם בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם הנאה מושלמת מהשירות עבורו שילמתם.
ראשית, חשוב מאוד שתבדקו את זמינות המקום. מכיוון שמדובר בהשכרת חדר דיסקרטי, לרוב לא צריך להזמינו מראש, אך חשוב לוודא שהחדר זמין עבורכם בשעות הרצויות ושלצוות המלון יהיה די זמן על מנת להכינו לפני כניסתכם אליו. אם אתם רוצים להזמין את החדר למשך זמן ארוך יותר (יום שלם או אפילו לילה), חשוב שתבדקו את שעת קבלת החדר ושעת העזיבה, זאת על מנת שתוכלו להתארגן בהתאם.

דרכי הגעה להוטל מלונית.
פרמטר נוסף שמומלץ מאוד לברר והוא חשוב במיוחד בהקשר להיבט הדיסקרטי של חדר האירוח הוא אופן הכניסה למקום. תל אביב היא כידוע עיר ללא הפסקה ולא לשווא היא מכונה לעיתים גם "הביצה התל אביבית", זאת מכיוון שבכל שעה משעות היממה תוכלו למצוא בה אנשים מבלים הנמצאים בחוץ. מי ששוכר חדר דיסקרטי אינו מעוניין במפגש מפתיע עם מכרים ולכן חשוב לבחור במקום שהכניסה אליו אינה בולטת אלא צדדית ומוצנעת, חדר אירוח בו ניתן לצמצם למינימום את המגע עם צוות המלון. בנוסף חשוב לברר מראש את הסדרי החניה במקום. חניה בעיר תל אביב אינה עניין של מה בכך, על מנת לחסוך לכם זמן מיותר בחיפושים או עוגמת נפש עתידית העלולה להיגרם מקבלת דו"ח חניה, רצוי לבחור במקום שהחניה בקרבתו זמינה ונוחה.

מדריך לבחירת חדרים לפי שעה.
נושא נוסף שמומלץ לתת עליו את הדעת הוא המחיר לכל שעה ולא פחות חשוב, אמצעי התשלום. לכל חדר יש מחירון משלו (לפעמים באותו מלון יש מגוון חדרים במחירים משתנים על פי המפרט של כל אחד מהם) ומומלץ לברר זאת כבר בשיחה הטלפונית. מי שרוצה להזמין חדר דיסקרטי, יעדיף בחדר כלל שהתשלום יעשה במזומן וללא רישום בכרטיס האשראי. חשוב לוודא שהמלון מאפשר תשלום כזה. טיפ חשוב הוא, שחלק גדול מן המקומות מציעים חבילת שעות מוזלת (לרוב 3-4 שעות) והזמנה בדרך זו עשויה לחסוך לכם כסף רב.

קצת על הוטל מלונית.

אודות איציק מזרחי

איציק מזרחי

איציק מזרחי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר