מאמר כללי על ניקוי שטיחים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מאמר כללי על ניקוי שטיחים

פורסם בתאריך 09/09/2013 ע"י איציק מזרחי בקטגוריה כללי | צפיות: 1587 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קצת על חברת בר ניקוי, בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בניקוי שטיחים, מדריך מקצועי לניקוי שטיחים

מאמר כללי על ניקוי שטיחים: 
תהליך ניקוי השטיחים המקצועי הולך ותופס תאוצה בישראל וכיום מדובר בתהליך אותו מבצעים כמעט בכל בית, באופן תקופתי. הסיבה שהתהליך הזה, שעשה עליה מארצות הברית, הופך לנפוץ עד כדי כך הוא נחיצותו לשמירה על רמת איכות החיים לה אנו מורגלים. בעבר, כשחלק גדול מהנשים לא עבדו ומקצוע עקרת הבית היה פופולארי יותר, היה מקובל להרים מדי שבוע את כל השטיחים בבית ו"לדפוק" אותם באמצעות מחבט מיוחד.

קצת על חברת בר ניקוי.

מכיוון שמדובר בפעולה ארוכה ומייגעת, היום פחות ופחות נשים, במיוחד אלו אשר מועסקות מחוץ לבית, מוצאות את הזמן לבצע אותה והאמת היא, שלא ממש קיים צורך בשיטת ניקיון סיזיפית שכזאת, ניקוי שטיחים מקצועי הוא הפתרון האידיאלי לשמירה על שטיח נקי לכל אורך השנה. ניקוי שטיחים מקצועי, לא רק מסייע להפטר מכתמים שגרתיים הנגרמים משאריות מזון הנופל על השטיח, בוץ, חול, סימני נעליים ועוד אלא שהוא מסייע להתמודד גם עם סימנים שגרם הזמן ובכוחו להחזיר לשטיח את מראהו החדש והחיוני. ניקוי מקצועי של שטיחים, שנעשה בצורה נכונה על ידי אנשי מקצוע בעלי נסיון בתחום, יכול לחולל מהפך של ממש במראה השטיח, כולל חידוש הצבעים שלו, החזרת מרקמו הרך והמקורי וכמובן, החזרת הגמישות והאחידות למראה ולמגע השטיח.

לחצו כאן לקבלת מדריך מקצועי לניקוי שטיחים.
אחת הטעויות הנפוצות בעת ניקוי שטיחים הוא שטיפת השטיח בהרבה מאוד מים או שימוש בחומרים שאינם מתאימים לסוג הסיבים של השטיח או לאופן האריגה שלו. חברה מקצועית ורצינית בתחום, לא תעשה לעולם טעויות אלו, אלא תאבחן את סוג השטיח, אופן האריגה שלו וגילו, תתאים תהליך ניקוי לכל שטיח באופן ספציפי וגם תיתן אחריות על ביצוע הניקוי ועל תוצאותיו. חברה מקצועית כזו, יכולה לבצע ניקוי לכל סוג שטיח, כולל שטיחים מקיר לקיר (בבית הלקוח) או שטיחים פרסיים, אפגנים, סיניים (לרוב עשויים משי) וכמובן לתקן את כל הדורש תיקון. חברה מקצועית בתחום השטיחים תעשה את כל הדרוש להחזיר את השטיח לבעליו במצב מושלם.

כאן ניתן לראות בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בניקוי שטיחים:

 

אודות איציק מזרחי

איציק מזרחי

איציק מזרחי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר