אבי קומפני: ההזדמנות שלכם להיות שגרירים של ישראל בחו"ל! | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אבי קומפני: ההזדמנות שלכם להיות שגרירים של ישראל בחו"ל!

פורסם בתאריך 09/05/2013 ע"י רונן הלל בקטגוריה אקטואליה | צפיות: 843 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ישראל, תיירות, שגרירים של רצון טוב, אבי קומפני טיולים, אבי קומפני מדריך טיולים, אבי קומפני

 אבי קומפני: זה הזמן להצטרף לפעילות של עמותת שגרירים של רצון טוב ולתרום לשינוי אמיתי בתדמית ישראל בעולם!

שלום, שמי אבי קומפני, מדריך טיולים, ולאחרונה נחשפתי לפעילות הברוכה ל שגרירים של רצון טוב והחלטתי להצטרף לעשייה ולתרום לתדמית ישראל בעולם.

לקראת השנה החדשה, כמדריך טיולים, אני מתכנן נסיעות רבות עם קבוצות לחו"ל. בהזדמנות זו אני מאחל לכולנו שנה טובה ומפנה אתכם לדברים שהפיצו מעמותת שגרירים של רצון טוב.

בשגרירים של רצון טוב מסבירים כי דעתם של התושבים במדינות העולם על מדינת ישראל ועתידה נקבעת, בראש ובראשונה, על סמך ההיכרות האישית והפרטית שלהם עם "שגרירים" של מדינתנו, טובים או רעים. דעתו של האדם הפרטי יכולה להשפיע על דעת הקהל הרחב ולעצב אף את דעתם של מקבלי ההחלטות במדינות השונות ולבסוף אף להשפיע על המדיניות הבינ"ל ועתיד מדינתנו, לטוב או לרע. אני, אבי קומפני, מניח שגם אתם מצטרפים לדעה זו.

חשוב לציין כי למדינת ישראל 90 נציגויות רשמיות בעולם ו-4,000,000 אזרחים, היוצאים מידי שנה לחו"ל, ביניהם גם אתם בעצמכם! כולנו יכולים לסייע לעתידנו ועתיד ילדינו, אילו רק נהיה מודעים לדרך בה התנהגותנו נתפסת על ידי תושבי המקומות בהם אנו מתארחים.

אני מפנה אתכם לעמותת "שגרירים של רצון טוב" אשר הוקמה על ידי ישראלים שאכפת להם - אנשי עסקים, מנהיגי סטודנטים, אנשי חינוך, אמנים, תקשורת ורבים אחרים - כולם מתנדבים, המאמינים שצריך וניתן לעשות מעשים ולגרום למהפכה התנהגותית שתתרום לאיכות חיינו ועתידנו. העמותה שמה לעצמה למטרה לייצר קשת גדולה של פעילויות חינוכיות והסברתיות, להגברת המודעות הציבורית למסר "בחו"ל המדינה זה אתה – ייצג אותנו בכבוד!".

אז מה עושים?

אני קורא לכם, ביחד עם חברי עמותת שגרירים של רצון טוב ומנהלי רשת "למטייל" לקחת החלטה חשובה לשנה החדשה ולהצטרף לעשייה, להתעדכן בפעילויות העמותה ולעשות לייק לדף הפייסבוק המרגש של העמותה.

כל אלה ועוד פעולות נוספות של כולנו, כולל חתימה על אמנת העמותה, יסייעו בהגברת המודעות והפצת הנושא החשוב – כי רק בכוחות משותפים נצליח לעשות את השינוי!

ועוד משהו חשוב, ואם אתם כבר בנתב"ג בדרך לחופשה בחו"ל, ליד כל שער העלייה למטוס תמצאו מעמד ובו גלויות "תודה!" – קחו אתכם מארז קטן ותוכלו כבר להיות הפנים היפות של ישראל בחו"ל!

בהצלחה ושנה טובה..

אודות רונן הלל

רונן הלל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר