מה זה מטבח מודולרי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מה זה מטבח מודולרי

פורסם בתאריך 08/19/2013 ע"י איציק מזרחי בקטגוריה בית | צפיות: 1064 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מדריך לבחירת והרכבת מטבח מודולרי, קצת על חברת מטבחים מודולריים

מה זה מטבח מודולרי
מטבח מודולרי הוא מטבח המורכב ממספר יחידות נפרדות, המוצבות ללא תלות זו בזו ולכן מאפשרות שינויים עתידיים בהתאם לצרכים המשתנים של המשפחה, בצורה יעילה ובעלות נמוכה יחסית. בשיטת עיצוב המטבחים המודולרית, מושם דגש גם על איכות המטבח וחומרי הגלם שלו, כך שישמש את בעליו לשנים ארוכות. בשיטה זו חושבים כמובן גם על עיצוב המטבח והתאמתו לעיצוב הכללי של הבית ולא פחות חשוב מכך- על הפונקציונליות שלו ויכולת ההתאמה שלו לדיירי הבית לאורך זמן.

מדריך לבחירת והרכבת מטבח מודולרי.
עיצוב המטבח היא אולי המשימה הקשה והמורכבת ביותר בעיצוב הבית, מכיוון שהמטבח משלב בתוכו רהיטים שונים-שולחן, ארונות, כיסאות, יחידות מידוף ואחסון ולצידם מכשירי חשמל רבים שמחייבים חיווט מתאים וכמובן מערכת אינסטלציה מורכבת המשמשת את הכיור ואת מדיח הכלים. כדאי מאוד להקדיש מחשבה רצינית לעיצוב המטבח והבחירה בשיטת העיצוב המודולרית היא בחירה חכמה המשלבת עיצוב ורמת גימור גבוהה ולצידם גמישות של המטבח, כך שיוכל להתאים אליכם ולאורח חייכם במקום שאתם תתאימו את עצמכם אליו.
מטבחים מודולריים עושים שימוש במגוון פתרונות חכמים כמו קרוסלות, סלים ומגירות נשלפות על מנת למקסם את שטחי האחסון של המטבח ולכן הם חיוניים במיוחד כשחלל המטבח אינו גדול במיוחד וקיים צורך לנצל את כולו.

קצת על חברת מטבחים מודולריים.

בעת תכנון מטבח מודולרי נלקחים בחשבון מוצרי החשמל הגדולים כמו מיקרו גל, מקרר ותנור ומיקומם נעשה בסמוך לרשת החשמל, אך מיקומם של מכשירי החשמל הקטנים יותר כמו מיקסר, טוסטר וכד' הוא גמיש וניתן להזזה על פי תדירות השימוש בהם. הפתרונות החכמים מאפשרים לכל משתמש, בכל גובה, נגישות טובה לכלים ומכשירים שונים וכך הופך המטבח המודולרי לידידותי גם לילדים שיכולים להתנהל בו בצורה עצמאית.
יתרון נוסף של בחירה במטבח מודולרי היא הטרנדים העיצוביים המשתנים במהירות והיכולת של מטבח מודולרי להענות להם בקלות, למשל על ידי החלפת דלתות הארונות בלבד בהתאם לקו עיצובי חדש.
כשמעוניינים להרכיב מטבח מודולרי שיענה על הצרכים הנוכחיים של בני הבית ויהיה גמיש מספיק כדי לענות עליהם גם בעתיד, מומלץ מאוד לקבל ייעוץ מסודר ממומחה בתחום. הקפידו לבוא לפגישת הייעוץ עם מימדיו המדוייקים של המטבח, כולל ציון מיקומן של נקודות המים והביוב הנוכחיות, על מנת שיהיה אפשרי להציע לכם מגוון פתרונות המותאמים ספציפית לחלל העומד לרשותכם. במהלך פגישת הייעוץ מושם דגש על שימושיו השונים של המטבח בביתכם, על בני הבית והצורך של כל אחד מהן בנגישות למטבח, על טעמכם העיצובי ועל עיצוב הבית כולו וכמובן, על התקציב העומד לרשותכם. בסיומה של פגישת ייעוץ ב modular kitchenתוכלו לצאת עם תכנית מדוייקת למטבח המודלורי שלכם, בכל גודל וצבע עליו חלמתם.

 

אודות איציק מזרחי

איציק מזרחי

איציק מזרחי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר