חשיבות כסא איכותי למשרד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חשיבות כסא איכותי למשרד

פורסם בתאריך 08/19/2013 ע"י איציק מזרחי בקטגוריה כללי | צפיות: 842 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: למדריך לבחירת כסא למשרד, קצת על חברת כסאות למשרד

חשיבות כסא איכותי למשרד
כיסאות המשרד הפכו מזמן להרבה מעבר לאביזר פונקציונלי שמטרתו לספק מקום ישיבה והם נחשבים כיום כפריט עיצובי לכל דבר, שהוא חלק מהקו המוביל במראה המשרד כולו ומקיף את כלל הריהוט ופריטי העיצוב שבו. לכיסאות השונים במשרד יש יעודים שונים הבאים לידי ביטוי בעיצובם השונה- כיסאות מזכירה, כיסאות מנהלים, כיסאות אירוח, ספות המתנה ועוד. ברוב המשרדים, מבלים העובדים את מרבית יומם בישיבה, כך שישנה חשיבות גדולה מאוד לבחירת כיסא שיאפשר להם ישיבה ממושכת בנוחות ותוך שמירה על הבריאות.

למדריך לבחירת כסא למשרד לחצו כאן:
אמנם ישיב נראית כפעילות הקרובה למנוחה ונדמה שאין לה קשר לתפקוד הגוף, אך למעשה בעת ישיב הממושכת, מופעל לחץ רב על חוליות עמוד השדרה, לחץ ר ביותר מזה המופעל אפילו בעת פעילות גופנית מאומצת! מחקרים בתחומי הרפואה והכירופרקטיקה מראים, כי ישיבה ממושכת בצורה שאינה נכונה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לחוליות הגב, פריצות דיסק, עקמת וכמובן גב כפוף וכאבי גב וצוואר.כיסא איכותי יכוון את צורת הישיבה באופן נכון וימנע נזקים אלו.

קצת על חברת כסאות למשרד:
כיסאות משרדיים איכותיים חשובים גם בשביל לשפר את תפוקת העבודה של המשרד. נמצא שעובדים שחשים בנוח בסביבת העבודה שלהם, מסוגלים לשבת בה שעות ארוכות יותר ותפוקת העבודה שלהם גבוהה משמעותית מעובדים שתנוחת הישיבה על הכיסא לא הייתה נוחה עבורם והם חשו לחץ וכאבים שחייבו אותם לקטוע את עבודתם מספר רב של פעמים ביום. עובדים היושבים על כיסאות שאינם איכותיים ואינם מתאימים לכם עלולים לסבול יותר מבעיות בראיות הקשורות לגב ולצוואר ולהפסיד ימי עבודה רבים יותר בגין בעיות אלו, מה שכמובן פוגע בעבודת המשרד. נוחות הכיסא אינה נקבעת רק על פי זויות הישיבה שלו אלא גם על ידי סוג בד הריפוד (במדינה חמה כמו ישראל מומלץ לבחור בבד נושם ומאוורר) ובעיקר בדינאמיות של הכיסא וביכולת להתאים אותו למימדיו של המשתמש.
סיבה נוספת שבגללה חשוב לבחור בכיסאות איכותיים למשרד היא העובדה שלקוחות ושותפים עיסקיים המגיעים למשרד מעצבים במידה רבה את הרושם שלהם לגבי רצינות ואיכות החברה על פי מראה המשרד. משרד מוזנח שבו כיסאות שונים הנראים כאוסף אקראי עלול לגרום ללקוח פוטנציאלי לבחור בקבלת שירות ממשרד אחר, רק משום שהניראות של המשרד לא הייתה ייצוגית דיה. לעומת זאת, בחירה של כסאות תואמים במשרד כולו יוצרת רושם רציני ומקצועי ועשויה לסייע למשרד בהפיכת לקוחות פוטנציאלים ללקוחות בפועל.
מכל האמור לעיל ברור כי בחירת כיסאות איכותיים לשימוש במשרד אינה קשורה רק לעיצוב ולדקורציה שלו אלא גם לתפוקות המשרד, לבריאות העובדים ולרווחתם. נראה אם כן, שמדובר בהשקעה כדאית וחכמה בכל משרד שהוא.

אודות איציק מזרחי

איציק מזרחי

איציק מזרחי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר