השוואת יונדאי i25 מול יונדאי i35 | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השוואת יונדאי i25 מול יונדאי i35

פורסם בתאריך 08/13/2013 ע"י דוד כהן בקטגוריה רכב | צפיות: 850 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: יונדאי i35, יונדאי i25

 לא לכל האנשים זה ברור כבר מהרגע הראשון איזה רכב של יונדאי הם רוצים לקנות, ואם גם אתם שייכים לאותם האנשים שרוצים לעשות השוואה, הרי שהגעתם למקום הנכון. צריך לעשות השוואה מעמיקה בין שתי המכוניות המשפחתיות של יונדאי על מנת שאפשר יהיה להגיע למסקנה לגבי איזו מהמכוניות מתאימה לכם יותר, וכדי להשוות בצורה נכונה יש לנו כמה טיפים עבורכם. קריאה במאמר שמופיע לפניכם תעזור לכם להשוות בין שתי המכוניות היותר פופולאריות ונחשבות שיש לחברת יונדאי להציע לכם.
נתוני הרכב חשובים
עוד לפני שאתם מתקרבים אל הרכב וחושבים האם לקחת אותו לנסיעת מבחן או לא, כדאי שתעשו לעשות השוואה בין יונדאי i35 ובין יונדאי i25. הראשונה היא מכונית עם מנוע של 1.6 ליטר ועם 132 כוחות סוס, ואילו השנייה היא עם אותו מנוע אך רק עם 124 כוחות סוס. עוד נתונים השוואתיים שכדאי לדעת על שתי המכוניות הללו, הוא שהראשונה היא בעלת תיבת הילוכים של 6 הילוכים ואילו בשנייה יש רק ארעה הילוכים.
תא המטען חשוב לא פחות
עוד טיפ שלא כדאי שתתעלמו ממנו, זה הטיפ של בדיקת תא המטען. אומנם לא כל האנשים נוהגים להשאיר דברים בתא המטען של הרכב ולא תמיד אנשים משתמשים בו, אך כן צריך לבדוק אותו כי לעיתים זה יכול לעשות הבדל גדול בנוחות. בשתי המכוניות המשפחתיות האלה תוכלו ליהנות מתא מטען שהוא יחסית גדול, אך במקרה של יונדאי i25 תא המטען הוא פשוט ענק יחסית למכונית כולה.
בדקו האם העיצוב נאה בעיניכם
הטיפ השלישי הוא טיפ שקשור לעיצוב המכונית. היום כבר אי אפשר להתפשר על מכוניות שלא מעוצבות על פי הטעם שלכם ועל פי מה שאתם אוהבים, ולכן זה בסדר גמור להחליט שאתם צריכים גם לבדוק אותן מבחינה חיצונית. כאן אתם תראו את ההבדל הגדול ביותר בין שתי המכוניות, כיוון שהן שונות בגודל שלהן. יונדאי i25 יותר קטנה וחשוב מאוד שתבדקו האם זה מתאים לכל המשפחה שלכם או שאתם מעדיפים לקנות מכונית משפחתית גדולה יותר כמו יונדאי i35. את עניין העיצוב כדאי לבדוק גם מבפנים, וכאן תוכלו לראות דמיון רב מאוד בין שתי המכוניות.
הבטיחות ברכבים
עוד טיפ חשוב הוא לבדוק האם יש את כל אביזרי הבטיחות שלהם אתם מצפים בימינו ממכונית, ואתם בהחלט תראו ששתי המכוניות האלה של יונדאי עומדות כמובן בכל התקנים. יונדאי זו חברה שתמיד מקפידה על הבטיחות בה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבכל דגם של החברה הזאת אתם תראו לא רק את שיא הטכנולוגיה ואת העיצוב המודרני ביותר, אלא גם את אבזור הבטיחות הכי טוב ומתקדם שיש.
הנסיעה ברכב
הטיפ הנוסף הוא לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ולראות איך אתם מרגישים בו. נסו לבדוק האם זוויות הראיה טובות, האם יש לו אחיזת כביש טוב, וכמובן, האם נשמעים רעשים מוגזמים בעת הנסיעה. אתם תגלו שהמכוניות נוחות מאוד ושכן שומעים מתוכן רעשים, ובמיוחד כאשר מגיעים למהירויות יותר גבוהות. אחרי כל הבחינה הזאת תוכלו לבחור בקלות את המכוניות שיותר תענה על הדרישות שלכם.

אודות דוד כהן

דוד כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר