סילוק רקמת שד - למי זה מתאים? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


סילוק רקמת שד - למי זה מתאים?

פורסם בתאריך 08/13/2013 ע"י ד"ר אבישי וינברגר בקטגוריה ניתוחים פלסטיים | צפיות: 1080 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סילוק רקמת השד, טיפולי בוטוקס, טיפולי שפתיים, הזרקות שומן, טיפולי עפעפיים, טיפולי פנים, הגדלת חזה, ניתוחי חזה, הגדלת שדיים, ניתוח הרמת שדיים, ניתוח אף, מילוי פנים, פיסול פנים.

 

בפרוצדורה לא מסובכת ואף אסתטית, ניתן כיום לבצע טיפול לסילוק רקמת השד תוך השארת השד עצמו המצריך אשפוז קצר. הטיפול איננו רדיקלי, שכן מסלקים רק את רקמת השד הבלוטית ולא את מעטפת השד עצמה.

הסרת רקמת שד תוך השארת השד

בטיפול מהסוג הזה, מעטפת השד נותרת ללא שינוי, והפרוצדורה לא כוללת נגיעה בה. למעשה, ברוב המכריע של המקרים, השד ייראה כמעט זהה למראהו לפני הטיפול ואולי אף טוב יותר. מדובר למעשה בשיטה שדומה לשיטת הגדלת החזה הברזילאית - דרך חתך בעטרת שמשאיר תוצאות אסתטיות ועדינות, במינימום חיתוך.

מיהן הנשים שהטיפול מתאים עבורן?

1. נשים הנושאות את גן סרטן השד, אך השד עדיין אינו מכין גידול. נשים כאלה, יכולות לעבור את הטיפול לסילוק הרקמה לאחר התייעצות מתאימה. זהו טיפול עדיף על פני כריתת השד (טיפול אותו עברה השחקנית אנג'לינה ג'ולי), שכן תוצאות הסילוק כמעט אינן נראות לעין.

2. נשים הנמצאות בקבוצת סיכון, אך לא נושאות גן ממאיר. נשים כאלה עוברות את הטיפול כדי למנוע תופעה של התפתחות שאת ממאירה של השד. לאחר התייעצות ובדיקות מתאימות, ניתן לעבור את הטיפול להסרת הרקמה.
אנג'לינה ג'ולי. אפשר גם אחרת3. נשים שלא נמצאות כלל בקבוצת הסיכון ופוחדות מסרטן השד. מדובר בנשים שמעוניינות "ללכת על בטוח" ולהתמגן מפני המחלה, או נשים שחוששות מאוד מהמחלה. ישנן נשים שמגיעות חשש כבד בליבן, על כל צרה שלא תבוא. אצל נשים מהקבוצה הזו יש לבדוק עד כמה הן דבקות במטרה, ולעתים יש לשקול להשתמש בשירותיו של פסיכולוג. אחרי הכל, מדובר בפרוצדורה רפואית לא מורכבת, אבל לא פשוטה עבור האישה שצריכה להתמודד.
בטיפול לסילוק רקמת השד – בדרך כלל ובסבירות גבוהה מאוד, לא תתפתח שאת ממאירה של השד לאחר הטיפול. מחקרים מראים ששתלי סיליקון בשדיים מורידים את תחלואת סרטן השד ב-15 אחוזים לעומת נשים ללא שתל בשד.


מרפאת ד“ר אבישי וינברגר היא בעלת ניסיון רב במגוון רחב של תחומים השייכים לרפואה הקוסמטית ולכירורגיה הפלסטית.
ד”ר וינברגר הוא מבכירי הפלסטיקאים בישראל. באמתחתו ניסיון של אלפי ניתוחים במהלך למעלה משני עשורים.
ד“ר אבישי וינברגר בעל ניסיון בטיפולים חדשניים בתחומי ניתוחי חזה,הגדלת שדיים,ניתוח הרמת שדיים,ניתוח אף,מילוי פנים,פיסול פנים ועוד..
 

אודות ד"ר אבישי וינברגר

ד"ר אבישי וינברגר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר