להימנע מטעויות נפוצות באירועים: | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


להימנע מטעויות נפוצות באירועים:

פורסם בתאריך 07/31/2013 ע"י GoText כתיבת תוכן בקטגוריה כללי | צפיות: 916 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מגשי אירוח, קייטרינג חלבי, שמלות ערב, GoText

להימנע מטעויות נפוצות באירועים:
טעויות באירועים:
אירועים מתוכננים בדרך כלל באופן מוקפד מאד. כמעט כל פרט נלקח בחשבון. כאשר מדובר באנשים שעורכים ומארגנים אירוע בפעם הראשונה, ההתמקדות בתכנון כל פרט היא גדולה יותר אולם גם הפוטנציאל לערוך טעויות גדול יותר בשל חוסר הניסיון. בכל מצב, היות ואירועים גובים מהמארגנים כספים רבים והם אף מלווים הרבה פעמים במתחים רבים סביבם, כל טעות קטנה עושיה להיראות הרבה יותר גדולה וחמורה מאשר מה שהיא באמת. למרבה הפלא, ישנן טעויות רבות שחוזרות על עצמן באירועים שונים. טעויות אלה עשויות לחזור גם במקרים בהם מארגני האירוע עושים שימוש במפיקי אירועים מיוחדים ומקצוענים וגם במקרים בהם מדובר באירוע שני ושלישי שאותם מארגנים מוציאים לפועל. בכל מקרה, לפניכם כמה קטגוריות נפוצות וטעויות שעשויות לקרות בהן. כמובן שלא ניתן להקיף את כל הטעויות האפשריות אך אולי באמצעות החשיפה לטעויות נפוצות אלה, תוכלו לחסוך אותן מעצמכם באירוע שלכם. לכן, קראו היטב ונסו להסיק מסקנות נכונות לאירועים הקרבים ובאים.
אוכל באירוע שלכם- הטעויות האפשריות:
כמובן שלא ניתן לערוך אירועים בלי לדאוג לכיבוד מתאים. אם מדובר באירוע כמו יום גיבוש לצוותים, יש לדאוג לקייטרינג שהולם את סוג האירוע ואופיו. כמובן ששירות זה יהיה שונה מהקייטרינג אליו תזדקקו במקרה של אירוע הנערך באולם אירועים מרשים כמו למשל- אירוע חתונה. בכל אופן, לא עורכים אירועים בלי אוכל, זאת לפחות על פי רוב. כמובן שהאוכל חשוב כי הוא מהווה חלק גדול מהמרכיב של ההנאה באירוע. לפניכם טעויות נפוצות שקשורות לאוכל באירועים.
טעות מספר 1- חוסר התאמה בין סוג הקייטרינג לסוג האירוע:
נכון, תמיד רציתם קייטרינג בשרי לאירוע שלכם. רק כך אתם חשים שבאמת ספקתם לאורחים שלכם את מה שהם צריכים. אולם, יצא והאירוע שלכם נערך ביום שישי בבוקר, האם תאלצו את האורחים שלכם לעכל סטייק אנטריקוט טעים ככל שיהיה בשעות הבוקר?!, הרי רוב האנשים יעדיפו קייטרינג חלבי איכותי לא פחות עבור שעות אלה ובצדק כמובן. זוהי טעות נפוצה שקשורה לחוסר הלימה בין סוג הקייטרינג באירוע לסוג האירוע. אירועים קלילים, דורשים קייטרינג קליל כמו קייטרינג חלבי ואולי גם שילוב של מגשי אירוח. אירועים כבדים- דורשים קייטרינג כבד. גם אם בחרתם לאירוע כבד קייטרינג חלבי, בחרו כזה שמציע מנות עיקריות משביעות ומרשימות במידה המתאימה.
טעות מספר 2- צורת הגשה של אוכל לאירועים שאינה מתאימה למתכונת של האירוע:
ישנן צורות הגשה רבות שנעשה בהן שימוש באירועים שונים. למשל, ישנה צורה של בופה, הגשה אישית, מגשי אירוח ועוד. בכל מקרה, חשוב לדעת שאין קשר חד משמעי בין צורת ההגשה לבין סוג הקייטרינג. זאת אומרת, קייטרינג חלבי יכול להגיש את המנות בצורה של מגשי אירוח ואותו הדבר גם קייטרינג בשרי. ההתאמה בין צורת ההגשה נעשית כלפי המנה וכלפי המתכונת של האירוע. כך, מנה קטנה ומעוצבת מתאימה להגשה בצורה של מגשי אירוח ואילו מנה גדולה מאד לא. כמו כן, אירוע שנערך במתכונת של ישיבה רוב הזמן, יהיה תואם לצורת הגשה אישית של המנות. לעומת זאת, אם אתם עורכים מסיבה רועשת, ברור שכדאי להיעזר בהצבת בופה, מגשי אירוח שנעים בין האורחים הזזים וכדומה. ההתאמה הזו היא חשובה וחוסר ההתאמה פוגע באירועים רבים.
ביגוד לאירועים:
ביגוד תופס חלק חשוב ביותר מכל אירוע. שמלות ערב, חליפות, תכשיטים וכדומה- כל דבר שקשור ל- "לוק" שלכם באירוע קשור בדרך כלל גם לנושאים כגון- רמת הביטחון העצמי ועוד. ובכן, לפניכם מעט מידע שיאפשר לכם להימנע מטעויות ביגוד.
טעות מספר 1- בחירת ביגוד לא נוח:
שמלות ערב יפות יכולות לפתות אתכן לעשות הרבה מאד טעויות. למשל, שמלות ערב יפות על הקולב יכולות לא להתאים לגזרה שלכן בפועל ואז להיות מוצלחות הרבה פחות ועם זאת, הן נשארות מפתות. אולם, טעות שחוזרת הרבה פעמים אינה קשורה דווקא למידת ההתאמה בין שמלות ערב לגזרה אלא לנושא של הנוחות. שמלות ערב משמשות את הלובשות אותן לאורך כל האירוע. במהלך המדידות, נקלח לפעמים המוקד מהפונקציונאליות של השמלה אל המראה שלה. התוצאה- ניתן להיראות מדהים בשמלת ערב עוצרת נשימה אולם להיות מרותקים לכסא לכל הערב בשל היותה לא נוחה בעליל.

 

 

אודות GoText כתיבת תוכן

GoText כתיבת תוכן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר