פרחים בירושלים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרחים בירושלים

פורסם בתאריך 07/28/2013 ע"י tkidum tkidum בקטגוריה כללי | צפיות: 735 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: זרי פרחים בירושלים, משלוח פרחים בירושלים, פרחים בירושלים

 עוד מימים הקדומים בן זוג היה נוהג להפגין את אהבתו במתן זר פרחים לאישה אותה הנו מחבב או רוצה בה. זהו כלי מאוד חזק בתהליך החיזור בין בני אדם. בימי בית המקדש הראשון היה נהוג לקטוף פרחים בירושלים, ולהביא לבית המקדש כמנחה לכוהנים שהיו עושים את עבודתם נאמנה. תחום הפרחים התפתח מאוד במהלך השנים והפך להיות מקצוע של ממש. שוזר פרחים באירופה זהו מקצוע מבוקש ומניב ואפשר לראות את זה בשוק הפרחים הענק שנמצא על גדות הנהר באמסטרדם שבהולנד. השוק בהולנד הנו שוק שקיים עוד מתחילת המאה וניתן למצוא שם אלפי זנים שונים של פרחים. חלקם בזרעים וחלקם בפקעות. השוק נמצא באזור מרכזי בעיר ומוקף בפאבים ובבתי הקפה הידועים בכל העולם בזכות האפשרות לקנות כל מיני שונים של אבזרי עישון לצד ספל אספרסו שמש. בנוסף בארץ התחום מאוד מפותח והמדינה שלנו נחשבת כאחת היצאניות הגדולות בעולם של פרחים. מדינת ישראל הנה בין המדינות הבודדות בעולם שיש בה פרחים מוגנים ע"פ חוק שאסור לקטוף אותם והקוטף אותם נקנס במקום ברגע שהוא נופל לידי פקח.

איזור מאוד ספציפי שנחשב לייחודי מבחינת הפרחים שצומחים פה הנו הרי ירושלים. עוד בתקופות הקדומות גידול פרחים ומכירה שלהם היו עסק רווחי ומניב ורבים מתושבי האזור שהתעסקו בחקלאות היו מגדלים בנוסף שדות של פרחים. כל זה מפני האקלים הנפלא שיש באזור המעניק את התנאים המושלים לגידול של זנים שונים של פרחים. בנוסף משלוח פרחים בירושלים הנו עסק שמאוד התפתח לאחרונה וזאת מפני שירושלים הנה העיר הגדולה ביותר בארץ ואוכלוסייתה מונה נכון להיום 804,000 תושבים מכל המגזרים. ירושלים ידועה כעיר שכל הזמן קיים בה תנועה ועסק של משלוחי פרחים הנו עסק שיכול להתקיים בצורה מעולה בעיר כגון ירושלים. מלבד פרחים בין בני זוג ידוע עבור כל שמשלוח פרחים הנו שביל מעולה להוקיר תודה, להראות השתתפות באבל וכמובן לשמח את ההורים או חברים קרובים בימי הולדת או באירועים שונים בחיי היום יום.

זרי פרחים בירושלים והעיצוב של זרים כאלו הנו מקצוע של ממש שדורש ניסיון, ותק ויצירתיות חסרת גבולות לצורך להגיע לשביעות רצונותיו של הקליינט או הלקוחה שעומדים מולנו .

אודות tkidum tkidum

tkidum tkidum

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר