טיפול משפחתי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפול משפחתי

פורסם בתאריך 07/24/2013 ע"י tkidum tkidum בקטגוריה יחסים ומשפחה | תגובות: 1 | צפיות: 2644 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טיפול משפחתי, טיפול זוגי, יעוץ זוגי

 
בעידן מודרני של היום, זוגות רבים נמצאים במשברים שונים מבחינת הזוגיות, ונאלצים למצוא פתרון למצב. במצב שבו אתם בתקופת משבר עם בן הזוג, ישנן שתי אופציות: להיפרד או לתקן. פרידה יכולה להיות כואבת, אפשר להתחרט עלייה והיא יכולה להרוס מה שהיה יכול להיות קשר מאוד טוב מבחינת שניכם. לפעמים משבר או תקופתי בלבד. ישנם משברים שנפתרים מעצמם, ויש פעמים שאנחנו נוכל בעצמנו לתקן את הקשר ולחזור למוטב. אבל ישנם מצב בהם אנחנו מיואשים ועם כל הרצון הטוב מצד שני בני הזוג- איננו מצליחים לתקן. במקרים כאלה זוגות רבים מודעים לאהבה ביניהם ורוצים לתקן את הקשר הזוגי שלהם. במקרים כאלה רבים פונים לייעוץ זוגי. רובנו נעדיף לפנות לגורם מקצועי שיידע יותר טוב מאיתנו מה אפשר לעשות.

שיטת טיפול זו אליה זוגות רבים פונים, היא אחת מהשיטות הנפוצות ביותר שיש. מי שנמצא במשבר בחיי הזוגיות יכול לפנות להתייעצות. ייעוץ מגורם מקצועי יוכל לסייע לכם מאוד בדרכי התמודדות עם הבעיה ועם הקשיים שאתם חווים. מה המטרה בעצם? המטרה היא ראשית לאתר את הבעיה ואת המקור לרבים השונים בין שני בני הזוג. כמו שכדי שנוכל לטפל במחלה ולדעת איזה טיפול להעניק אנחנו צריכים ראשית לאתר את הבעיה, ככה גם בזוגיות. במקרה זה הרופא הוא היועץ, הוא זה שיעזור לכם למצוא "תרופה" לבעיה. הוא ייתן לכם דרכים להתמודדות שיעזרו לכם לפתור את הבעיות וכך בעצם לשקם את הקשר ביניכם. טיפול זוגי יתמקד הוא טיפול פסיכו טרפי שיאפשר לכם להביע את כל הקשיים שלכם במהלך הקשר. בטיפול זה המטפל ישים דגש רב על הקושי של כל אחד מכם, ולא רק שלכם בתור זוג. הוא יבדוק איך מהלך היום משפיע על מצב רוח ועל הרגשתם, וכך בעצם על הזוגיות.

מעבר לטיפול בנו בתור בני זוג, יש צורך לפעמים לטפל בנו בתור בני משפחה. ריבים בין בני בית יכולים להתרחש בגלל המון סיבות:
1. הילד הקטן מקבל את כל תשומת הלב, מה שגורם לבן הבכור להיות מתוסכל
2. המשפחה לא מגובשת מספיק
3. ריבים רבים בין האם לבת
4. ריבים רבים בין האחים
5. האחים גרים באותו הבית אבל אינם בקשר
6. אחד הילדים מתנהג באופן מופרע רק כדי לקבל תשומת לב
7. ועוד..
טיפול משפחתי יכול לעזור מאוד במקרים כאלו. אל תזניחו בעיות במשפחה- טפלו בהן!

 

אודות tkidum tkidum

tkidum tkidum

התחבר לשליחת תגובה

תגובות

  • 04:56   03/11/2013
    1 . גברי דביר
    0522958156 ‬‬‬www.vipmassage.co.il משנת 1996 לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים. כל יום יכול להיות חגיגה. *פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות. מסאזים *לארועים. *בטבע. *אישיים. *זוגיים. *חוייתיים. *בשיתוף בן הזוג. *לפתיחות גוף נפש. מטפל עם יחס אישי ואומן במסאז(s.m) ב- 8 טכניקות רפואיות וכלליות(צרפתי,שוודי,סיני,תאילנדי,הוואי,משולב,טנטרי,אבנים חמות,מוקסות סיניות,כוסות רוח,רייקי).לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק. בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס. תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה. *מיקום בראשון לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.
RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר