על נושא של הדברה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


על נושא של הדברה

פורסם בתאריך 07/23/2013 ע"י GoText כתיבת תוכן בקטגוריה בית | צפיות: 990 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הדברת נמלים, הדברת עכברים, הדברה ירוקה, GoText

 

 

על נושא של הדברה

הדברה היא נושא חשוב מאד וגם נפוץ מאד. מי מאיתנו לא נתקל פעם בבעל חיים כלשהו אשר חדר אל תוך הבית, המשרד, החנות? ישנם בעלי חיים אשר מזיקים לנו מאד כאשר הם נמצאים בסביבה הפרטית שלנו, חלקם רק מבחינה אסטטית ואילו אחרים גם מסיבות בריאותיות שונות. מזיקים מסוימים עלולים להעביר מחלות, אחרים פוגעים במזון אשר נמצא בבית מזיקים מסוימים עלולים לגרום הרס לרהיטים, וכדומה. לכן, כאשר מתגלים מזיקים, יש לדאוג להדברה מיידית שלהם.

הדברת עכברים

עכברים הם מזיקים גדולים, אשר עלולים לגרום לבעיות רבות, מעבר להרגשה הלא נעימה של הימצאות עכבר בבית. עכברים עלולים להעביר מחלות שונות, לנשוך תינוקות, לנגוס בדברי מאכל, להותיר גללים ברחבי הבית ולכרסם ריהוט ומוצרים אחרים. הדברת עכברים נעשית באמצעות שיטות שונות. כאשר מדובר במקרה בודד, ניתן ללכוד עכברים במלכודות השונות הקיימות בשוק ולהיפטר באמצעותן מן העכברים. אם ישנה תופעה קבועה של הופעת עכברים, חשוב להזמין מדביר מקצועי אשר יבצע הדברת עכברים מקצועית באמצעות הנחת רעל עכברים במקומות מתאימים תוך שמירה על הבטיחות של בני האדם בסביבה.

הדברת נמלים

נמלים מהוות בעיקר בעיה אסטטית, והן גם חודרות לדברי מאכל שונים, במיוחד למאכלים מתוקים. לכן חשוב מאד להדביר נמלים אשר חודרות אל הבית. נמלים נוטות למצוא דרכים חלופיות לכניסה לבית, לכן חשוב להדביר את כל הפתחים האפשריים מהם עלולות הנמלים להיכנס. הדברת נמלים סטנדרטית יכולה להיעשות על ידי חומרי הדברה כימיים ביתיים, אשר נמכרים בכל חנות. לפעמים החומרים הללו אינם פועלים היטב מספיק, ואז מומלץ להזמין הדברה מקצועית.

הדברת נמלים ירוקה

הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה או לבעלי חיים אחרים. הדברת נמלים ירוקה נעשית באמצעות חומרים טבעיים מסוגים שונים. ניתן להרחיק נמלים באמצעות הנחה של מקלות קינמון או ציפורן, אשר מבריחים את הנמלים. ישנם חומרי הדברה טבעיים נגד נמלים, אולם רק מדביר מקצועי רשאי להשתמש בהם. חומרי הדברה אלו אינם פוגעים באיכות הסביבה, אולם יש להשתמש בהם בזהירות על מנת למנוע פגיעה בבני אדם.
 

אודות GoText כתיבת תוכן

GoText כתיבת תוכן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר