מתי צריך להזמין שירותי הדברה?: | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מתי צריך להזמין שירותי הדברה?:

פורסם בתאריך 07/17/2013 ע"י GoText כתיבת תוכן בקטגוריה בית | צפיות: 974 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הדברת נמלים, הדברת עכברים, הדברה ירוקה, GoText

מתי צריך להזמין שירותי הדברה?:
הדברה נעשית כדי למנוע את הופעתם, התרבותם והגעתם של מזיקים שונים. למשל, הדברה נעשית כאשר אתם רוצים להרחיק מסביבת המגורים שלכם יתושים שעשויים לעקוץ אתכם ולהוות מטרד. כמו כן, הדברה נעשית גם לצורך הדברה של מטרידים יותר מאשר מזיקים. למשל, נמלים מטרידות, עשויות לפגוע בתחושת הנוחות שלכם בבית ועל כן, אם הן מופיעות אצלכם, תצטרכו להזמין שירותים של הדברת נמלים. באופן כללי, לא כל הופעה של נמלה, מקק או יתוש מחייבים קריאה לשירותי הדברה. עדיף לחכות ולראות שאכן מדובר במצב שחוזר על עצמו ולא בהופעה חד פעמית של "אורח" לא רצוי. אולם, אם מדובר במכרסמים כמו למשל עכברים או חולדות, אין לחכות. ברגע שזיהיתם בבית שלכם או מחוצה לו בקרבת מקום, מכרסמים כלשהם- הזמינו מייד שירותי הדברה. הסיבה היא שאלו יכולים להסב נזק לבריאות שלכם וכן, ההתרבות שלכם בעייתית יותר. על כל אלו בהמשך כמובן.
הדברת נמלים- איך היא מתבצעת?:
בהדברה כמו בהדברה, ישנן טכניקות שונות עבור הדברת נמלים ובכלל. באופן כללי, ניתן להתחיל תהליך של הדברת נמלים על ידי שימוש בחומרי הדברה ביתיים הנמכרים לכל אחד בסופר השכונתי ואולי אפילו במכולת מתחת לבית. כאנשים עצמאיים, אתם יכולים לקנות את אותם התכשירים ולנסות לפעול בהתאם להוראות שמופיעות על חומר ההדברה. אם המצב לא קשה במיוחד, הדברת נמלים בהחלט יכולה להסתיים כך. לעומת זאת, במקרים חמורים, כדאי לקרוא לשירותי הדברת נמלים. הסוד של נותני שירותי הדברת נמלים, הינו ביכולת שלהם לפגוע במקור שממנו מגיעות הנמלים לבית שלכם. אם אתם הדברתם רק את הנמלים שראיתם, לא הגעתם למקור ולסיבה האמיתית של התופעה. איש מקצוע, יוכל להבין מדוע מגיעות הנמלים לבית שלכם ולערוך הדברה בהתאם למידע זה. לרשותם של אנשים מקצוע רבים מתחום זה של הדברה, עומדות גם שיטות של הדברת נמלים ירוקה.
הדברת נמלים ירוקה- מה זה אומר?:
הדברת נמלים ירוקה, בדומה להדברה ירוקה באופן כללי, היא הדברה שנעשית תוך שימוש במגוון של אמצעים שנועדו לצמצמם עד המקסימום האפשרי את הפגיעה בסביבה. פגיעה שכזו נוצרת בעקבות שימוש בחומרי ההדברה הרגילים. חשוב לזכור שחומר הדברה הוא למעשה רעל עבור אלו שאותו החומר נועד להרחיק.  כרעל, חומר ההדברה מסכן לא רק את המזיקים אלא גם את הסביבה ואותנו. אם בחרתם בשירותים של הדברה ירוקה, עשיתם החלטה לנסות ולמזער את הנזקים כתוצאה מההדברה. שיטה מפורסמת ביותר עבור הדברת נמלים ירוקה, הינה השימוש בג'ל לצורך הדברת הנמלים. הג'ל המדובר משמש כפיתיון לנמלים. הוא מכיל כאחוז מזערי אחד של חומר רעיל. הנמלים מתפתות לקחת עימן אל הקן את ג'ל ההדברה, שם הן מפרקות אותו וכך סופגות את חומר ההדברה במלוא כוחו ואף מובילות להרס של הקן. הסביבה לעומת זאת, נפגעת בצורה הרבה פחות חמורה.
הדברת עכברים- מה זה אומר?:
הדברת עכברים נעשית לצורך הרחקה לצמיתות של עכברים מאזור המגורים שלכם. בשונה מנמלים, עכברים יכולים לסכן את הבריאות שלכם באופן הרבה יותר קיצוני מאשר נמלים. כמו כן, הנזק שמביאים עמם עכברים הוא חמור יותר. כך, בעוד נמלים לא נעימות לכם בעין, העכברים יכולים לכרסם לכם ריהוט, אוכל ואפילו בגדים. כאשר עכבר מתחיל את מלאכת הכרסום שלו, מלאכה זו עשויה להימשך הרבה מאד זמן ולפגוע באופן משמעותי ביותר ברכוש שלכם ובאיכות החיים. כמו כן, עכברים מסתובבים במגוון מקומות שאתם לא רוצים להביא אליכם הביתה, למשל ביוב. לכן, חייבים להרחיק אותם.
מלכודות- השלב המקדים לביצוע הדברת עכברים:
הדברת עכברים יכולה להרוג את העכברים. הבעיה מתעוררת כאשר ערכתם הדברת עכברים, אך לא איתרתם את העכברים בפועל. כך, יכול להיווצר מצב מאד בעייתי בו העכבר מת, מזהם את הסביבה שלכם, מסריח לכם את הבית ואתם לא מוצאים אותו. כדי להימנע ממצבים כאלה, חשוב לאתר את העכברים לפני ביצוע הדברת עכברים ממש. איתור העכברים יכול להתבצע על ידי הצבת מלכודות. אלה תלכודנה עבורכם את העכברים, ואז תוכלו לבצע הדברת עכברים שתרחיק עכברים אחרים מהבית שלכם וכן את אלו הקיימים. שלב זה חשוב מאד. הוא ניתן לביצוע באופן עצמאי על ידי הצבת מלכודות קנויות וכן, אם תרצו, ניתן לביצוע על ידי חברת ההדברה שלכם.
 

אודות GoText כתיבת תוכן

GoText כתיבת תוכן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר