ביטוח רכב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ביטוח רכב

פורסם בתאריך 06/11/2013 ע"י דוד כהן בקטגוריה רכב | צפיות: 631 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ביטוח רכב

 לקנות רכב ראשון בחיים זו חגיגה אמיתית, וכל מי שכבר יצא לו לעשות את זה יודע היטב עד כמה זה מרגש. הולכים לסוכנות הרכב, מבקשים לצאת לנסיעת מבחן על כמה מכוניות שנראות בדיוק כמו בחלום, ובסופו של דבר, על פי הרבה פרמטרים שונים, אפשר לבחור את המכונית המתאימה ביותר. אם גם אתם מתכננים לעשות את זה בקרוב, אז כדאי שתהיו מודעים לכך שאומנם ההוצאה הכלכלית על הרכב שלכם בעת הקנייה זו הוצאה לא קטנה בכלל, אך זה לא הסוף. מלבד קניית הרכב אתם תצטרכו גם לשלם על ביטוח רכב ועל עוד הרבה הוצאות אחרות כמו דלק, מוסכים וכדומה, כך שכדאי שתהיו מוכנים לכך היטב.
כמה יעלה לכם הביטוח
כולם יודעים שלעשות ביטוח רכב זה לא באמת עניין של בחירה, כי במדינת ישראל החוק מחייב לעשות ביטוח כזה. אומנם זה נכון שהחוק מדבר רק על ביטוח החובה, אך אין היגיון ברעיון של לקנות רכב חדש ולא להיות מבוטחים גם מפני גניבה או כל מיני דברים אחרים כמו שריפות וכדומה. בימינו קשה לראות אנשים שקונים מכוניות חדשות ולא עושים להם את כל הביטוחים האפשריים, כי האמת היא, שלמרות שזה כמובן מעלה את המחיר של הרכב, זה גם עוזר לנו לישון בשקט. למרות שביטוח לרכב זה לא דבר זול, הגיע הזמן לדעת שזה גם לא באמת חייב להיות דבר כל כך יקר, כי היום אפשר לעשות ביטוחים גם לא במחירים מוגזמים.
להשוות זה הבסיס לביטוח טוב
ביטוח לרכב כבר לא עושים בימינו מבלי להשוות בין כמה וכמה אפשרויות, כי למה לשלם יותר? אם בעבר מה שהיה נהוג זה להיות לקוחות של אותה חברת ביטוח במשך שנים ארוכות בגלל ההרגל ובגלל שלא הייתה אפשרות להשוות בין מחירים שונים, הרי שהיום זו בכלל לא אופציה שאפשר לחשוב עליה. היום אנשים תמיד עושים השוואה בין המחירים של ביטוחי הרכב, וזה בכלל לא משנה אם מדובר על ביטוח חובה או על ביטוחים אחרים. אם אתם רוצים להיות בטוחים שעל הרכב החדש שאתם קונים תשלמו מחירים שהם נוחים ולא מוגזמים מידי מבחינת ההוצאות על הביטוח, אז כדאי שתעשו השוואה בין מחיר הביטוח. חשוב לדעת ולהבין שכלל לא מדובר על תהליך מסובך ואתם בכלל לא צריכים ליצור קשר עם כמה וכמה חברות ביטוח שונות כדי להשוות בין המחירים שלהן, כי את כל המידע הזה אתם תמצאו אונליין. יש אתרים שונים של השוואת ביטוח רכב ואם תיכנסו אל אחד מהאתרים האלה כדי להכניס אליו את כל הנתונים של הרכב שלכם ושלכם, מייד תקבלו את המחירים שיש היום בשוק, וכך תוכלו לבחור את סוכנות הביטוח שהכי מתאימה לכם מבחינת המחירים שלה.
אל תפספסו את הפוליסה
אומנם זה נכון שאתם צריכים לעשות השוואת מחירים בין כמה וכמה סוכנויות רכב כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון, אך מה שווה השוואת המחירים אם אתם לא קוראים את פוליסת הביטוח? זה דורש מכם קצת זמן ותשומת לב, אך בסופו של דבר זה שלב חשוב ביותר.

אודות דוד כהן

דוד כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר