השוואה בין סלוצקי ודומינגז לשי ודרור | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השוואה בין סלוצקי ודומינגז לשי ודרור

פורסם בתאריך 06/09/2013 ע"י asi levi בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 973 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: רדיו, שעת בוקר, תכניות בוקר, בידור, צחוק

 רוב תחנות הרדיו משדרות לנו כיום מדי בוקר תכניות הומוריסטיות וסאטיריות על חדשות היום, כשצוותים צוותים נערכים אחד מול השני שבכל תחנה יש צוות אשר מגונן על משבצת השידור שלו מול צוות אחר. הצוותים החזקים הם בעיקר סלוצקי ודומינגז ושי ודרור, אחריהם עומדים כל היתר, לאלו המעבירים בין התר שמפריד בין שתי התחנות 102 FM רדיו תל אביב לבין 103 FM רדיו ללא הפסקה שכן אוהבים את שתי התכניות הללו אך אינם מוכנים לוותר על אחת מהן, השוואה זו היא עבורכם:
סלוצקי ודומינגז החלו לשדר בתחנה משנת 2009, לעומתם שי ודרור החלו לשדר נפגשו ב1995 באותה התחנה בה דומינגז וסלוצקי משדרים ושידרו תכנית לילית, רק בשנים האחרונות הם הגיעו לרדיו ללא הפסקה לאחר זיגזוגים בין תחנות הרדיו לטלוויזיה.
שי ודרור מוכרים מאד בחיצוניותם כשהיו לצוות הזה תכניות טלוויזיה, סלוצקי ודומינגז ידועים כצמד החביב מ"גווולסאטר" תכנית הדוקו-ריאליטי של הוט, שרק בשנה שעברה נודע לנו שזה אכן צמד החברים מהרדיו, למרות שמי שרואה את השידורים החיים באתרי האינטרנט של רדיו ללא התקנה, יכול לראות את הצמד כל פעם, אך למי יש זמן לשבת מול צג המחשב ב-07:00 בבוקר?
סלוצקי ודומינגז ושי ודרור יושבים על משבצת תכנית הבוקר, אך ביום חמישי מגיעים חברים נוספים לשי ודרור והם הופכים את התכנית למועדון ארוחת הבוקר, שם מצטרפים אבי נוסבאום ואורי גוטליב, יחד כל החבורה מספקת הנאה שלמה לקהל המאזינים לעומת הצמד החביב מהתחנה המתחרה.
את שי ודרור או מכירים שנים רבות בכלל מעשיהם לעומת סלוצקי ודומינגז שחוץ מהשעתיים החביבות והופעתם בתכנית אחת, אין לנו כל שמץ של מושג מי ומה הם.
שי גולדשיין מופיע גם בלעדי עמיתו במגוון תכניות וסדרות ולכן הוא לבדו רוכש את לבבות והדת קהל המאזינים. יותר קל למאזינים להתחבר לשדרן מוכר מאשר קצת אנונימי.
אך סלוצקי ודומינגז לא אנונימיים בכלל אם כי אהובים מאד בקרב מאזיני רדיו 102 ת"א ובכלל. גם תחנות אחרות לא שברו את הזוג המצחיק הזה ולכן הם נותנים פייט אדיר למוכרים ביותר.
שי ודרור נותנים אוירה אחרת לגמרי מסלוצקי ודומינגז, יש כאלו שלא אוהבים את ההומור של שי ואילו מתחברים אף יותר להומור של דומינגז.
סלוצקי ודומינגז הם הברמן וקיסוס של רדיו תל אביב, אך בניגוד לברמן וקיסוס הם יותר השי ודרור שאנו מכירים רק עם פחות ניבולי פה ויותר הוואי תל אביבי למרות שסלוצקי בכלל גר במושב.
שני הצוותים זהים בגילאים בערך, וההומור שלהם נכנס לכל לב ונפש בישראל, הרי מי לא אוהב הומור על הבוקר ורק חדשות קשות הן הדבר בשבילו?
לסיכום:
מי שאוהב את שי ודרור יאהב את סלוצקי ודומינגז אבל לאיזה הומור התחברת יותר לרעשני והמפתיע או לדומיננטי והמתון?

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר