שיגעון משחקי פיצוץ השורות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שיגעון משחקי פיצוץ השורות

פורסם בתאריך 06/05/2013 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 3028 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקי און ליין, משחקי מחשב, משחקי חשיבה, משחקי מחשבה

 משחקי פיצוצי השורות התחילו עוד בשנות ה-80 כשהטטריס היה אז הדבר הבא של כל המשחקים, כל מה שהיינו צריכים הוא לבנות שורה שלמה מארבעה חלקים שונים וכך היא מתפוצצת לה ואנו מקבלים על כך נקודות. כמה שיותר שורות מתפוצצות כך הניקוד נצבר בהתאם וכך גם מהירות המסך נהיית יותר מהירה, מהר מאד אנו מוצאים עצמנו חושבים במהרה איך לסיים שורה מבלי להיפסל.
כעת יש לו ילד- במזל טוב נולדו להם מלא משחקים אשר מסתמכים על אותה המתכונת, אך יש משחק אחד שעשה זאת להמונים אם לא רבבות אנשים, קוראים לו קנדי קראש סאגה והוא מסובב לאנשים את הראש ובעיקר את הדעת.
משחק זה הוא די זהה למשחקים כמו פוצץ את זה וחווה חלומית, אך כמו שאלו משחקים ממכרים קנדי קראש סאגה, ממכר אף יותר, הוא ממשיך דרכו של בליץ כשבמשחק הזה אלו לא יהלומים מנצנצים אלה סוכריות ג'לי שבא לך לאכול את המסך בכל פעם שהן מופיעות, אך מה שיותר כיף במשחק הזה, שזה לא משחק על זמן אלה משחק לפי כמות הפעמים המותרת לך בכל שלב לבצע תנועות, אם לא סיימת את השלב זה אומר שהכמות נסתיימה לך. יש עד חמש פסילות בכל פעם, אם סיימת את כל חמשת הלבבות, אז ודאי שתוכלו לקבל עוד דרך החברים שלכם שגם הם משחקים באותו המשחק, דרך הפייסבוק, אם לא בא לך להתחבר לפייסבוק אלה סתם לשחק בכיף גם אז זה אפשרי, ניתן אפילו לשחק בו דרך הנייד, בכל מקום מכל מקום. אין פלא שהוא כזה ממכר.
לקנדי קראש סאגה יש מספר רב של שלבים וככל שעולים בשלבים הם נהיים קשים יותר ונוספים ממתקים שגם אם אהבתם אותם כשתשחקו במשחק לא תרצו לגעת יותר בהם לעולם, זו גמילה טובה משוקולד למשל או מזנב סוס- ליקריץ, אשר מאד מפריעים לנו לעבור את השלב, אבל פעם אחת התגברת עליהם והבנת את הפטנט, אז הם לא יציקו שנית, כי כבר תבינו את השיטה, אבל גם לא תרצו לגעת יותר בדבר המתוק הזה- אולי זו שיטה טובה לפתוח בגמילה ואפילו להרזות כמה קילו במקום להעלות אותם יחד עם השוקולד, מה שבטוח תיהנו מאד לדעת שחיסלתם את כל השוקולד במשחק ולא כי אכלתם אותו כי הוא התנפץ ונעלם וכעת אינו מפריע יותר במהלך המשחק.
החוקים הם זהים בכל אחד מהמשחקים הללו, יש להם יסודות ברורים, צריך לפוצץ שלשות, רביעיות וחמישית, יש משחקים שניתן לפוצץ גם ששיות, אם פוצצת רביעייה תקבל לרוב בכל המשחקים קוביית משחק אשר תחבר אותה בשלישיה או ברביעייה אחרת מאותו הצבע וכך תוריד שורה שלמה, אם פוצצת חמישייה יש לך פצצה אשר מפוצצת את אותו הצבע שנגעת בו כשהעברת בין הפצצה לצבע, אם יש לך 2 פצצות כאלו, תפגישו בניהן ותראו מה קורה במסך, אם ניתנת לכם ההזדמנות במשחק ליצור ששיות, יש לכם פצצה מתקתקת, אשר מופעלת כשאתם מפגישים אותה בשלשות או בכל חיבור אחר וכך כל מה שנמצא סביב הפצצה מתפוצץ.
בקנדי קראש סאגה זה מעט שונה, במשחק אם מפגישים בין מפוצץ הצבע לפצצה או למפוצץ השורה אז כל אותו הצבע הופך להיות כמו אחת מהפצצות הללו, אם מפגישים בין פצצה מתקתקת למפוצץ השורה אז היא הופכת להיות גדולה ומורידה כמה שורות ביחד לאורך ולרוחב.
במשחק יש עוד דבר אחד אולי הוא קצת מעיק אבל יש שלבים רבים יחד עימו, להוציא את הפירות ולצבור אותם לפי הכמות המבוקשת, קל זה לא- אבל ממכר זה כן.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר