בוב החילזון ששיגע את כל הרשת | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בוב החילזון ששיגע את כל הרשת

פורסם בתאריך 06/03/2013 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 897 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקי רשת, חם ברשת, משחקים לילדים בחינם, דמויות, דורה, בוב ספוג, בוב החילזון

 בוב החילזון הוא משחק מצליח מאד, לא בגלל שהוא דמות טלוויזיונית או שהוא כוכב סרטים הוליוודי, הוא בסך הכל חילזון חביב ועצלן שצריך לעבור מסכים ועל השחקן להעבירו בבטחה תוך כדי מחשבה וריכוז בכל אחד מהשלבים השונים והמגוונים.
לא כל אחד יודע אבל בוב החילזון 3 הגיע, וכעת כל אחד מחפש אותו ברשת, לאחר שכבר סיים את בוב החילזון 2 ואת בוב החילזון הראשון. זה נראה משחק מובטח במיוחד לקיץ הקרוב בו בני הנוער והילדים ישבו בבתיהם בחופשת הקיץ שלהם.
מה שהכי טוב במשחק הזה שלפחות הוא משחק מחשבה מסוג משחקי הפאזל, משחק ארקייד לכל דבר רק שפה יש להפעיל את המוח היטב כדי שהשחקן יוכל לעבור את השלב ולהעביר את בוב החילזון לשלב הבא.
בעקבות המשחק, המוני ילדים בעולם שבו לגדל חלזונות באקווריומים ממש כמו בשנות ה- 80-90 אולי המשחק עשה את שלו ואולי הדור הזה חוזר לרטרו, נחשו איך קוראים לחלזונות של רוב האספנים הקטנים?
גם בובות בדמותו יצאו לשוק הרחב, רק שהפעם בוב עושה מחווה לגיבורי שנות ה-90 וכעת הוא דונטלו, מיכאלאנג'לו, רפאל ודונטלו הרי הם לא רק גאונים ואמנים בלתי מנוצחים במעשיהם, אלה הם צבי הנינג'ה.
נראה כי הכוכבים העכשוויים של הילדים הם דווקא דמויות המחשב ולא עוד כוכבי הטלוויזיה כמו בוב ספוג ודורה, הפעם אלו דווקא הובו- ההומלס מהרחוב שנקלע לבעיות או קופים חמודים שבסך הכל רוצים לחצות את הכביש, אפילו גיבורים אחרים קצת שונים הגיעו למחיצתם של הילדים, סנאי פצוע עין וחיות אחרות שעליהן יש כבר חולצות,מדבקות, בובות וכל מה שילדים תמיד רוצים. כל זה רק מדמויות המשחקים.
אם זה היה תחילה המשחק דום שהפך לסרט ואם זה המשיך לדמויות אחרות שהפכו לסדרה מה יוביל לנו רירית החילזון הזה?
מסתבר שלא רק דמויות מוכרות מסרטים הן מוכרות, הפעם זה המשחקים שמראים צד חזק בהשתלטותם במדיה. אם זה היה פקמן שהיה לאייקון בשנות ה-80, הוא כנראה הקדים את זמנו, כי עכשיו האייקונים החדשים הם דווקא הדמויות הללו – אלו מהמשחקים.
אמנם המשחקים הללו הם בחינם ומופצים ברשת, אך הדמויות שלהן כבשו בסערה את עולם המכירות וכעת הן נמכרות בשלל עזרים וקישוטים שמשמחים את ליבו של הילד.
אפשר להגיד תודה למפתחים של המשחק, לפחות המשחק לא אלים והילדים "מתמכרים" למשחק מחשבה וחשיבה בלבד ולאו דווקא למשחקי האלימות, המכות, המלחמה ואגרוף למיניהם. לפחות ניתן להסיר ספק שמדובר במשחק לא חינוכי, אלה ההפך, משחק שתורם להתפתחותו השכלית והמוחית של הילד ואם כבר הוא מייבש את מוחו מול המחשב, שיעשה זאת בחכמה, שיפתח את מוחו בחשיבה ושגם ייהנה מזה, הרי שהוא ילד ומותר לו לשחק וליהנות גם כן.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר