מזכרות לאירועים כמו מגנטים לאירועים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מזכרות לאירועים כמו מגנטים לאירועים

פורסם בתאריך 05/28/2013 ע"י GoText כתיבת תוכן בקטגוריה כללי | צפיות: 789 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תא צילום לאירועים, מגנטים לאירועים, מגנטים לבר מצווה, GoText


מזכרות לאירועים כמו מגנטים לאירועים

 

כל אירוע שאנו עורכים במהלך החיים, דורש מאיתנו עבודה רבה והשקעה בפרטים קטנים רבים אשר מרכיבים את האירוע כולו. כל אירוע הוא מציין נקודה משמחת כלשהי בחיים, ואנו רוצים לציין את הנקודות הללו בעזרת אירועים מושקעים וייחודיים. כך, למשל, כאשר אנו מארגנים חתונה, אנו דואגים לפרטים כמו אולם או גן אירועים, שמלת כלה ובגדים לחתן ולשאר בני המשפחה, לפרחים, לתזמורת או די ג'יי, ולעוד עשרות פרטים. עניין נוסף שאנשים רבים מארגנים ומשתדלים להשקיע בו, הוא עניין המזכרות. האירועים השונים מציינים, כאמור, זמנים ונקודות ציון מיוחדות בחיינו, וכל אחד רוצה לזכור את הזמנים הללו וגם לדאוג לכך שהאורחים באירוע יזכרו אותו זמן רב ככל האפשר. לשם כך בדיוק נועדו המזכרות השונות, אותן ניתן לחלק באירועים מכל סוג שהוא. המזכרות נושאות עליהן תמיד את תאריך האירוע ואת שמו, מה שמאפשר שלש מי שנכח באירוע לזכור אותו בכל פעם שהמזכרת באה לידי שימוש. ישנם שני סוגים עיקריים של מזכרות: מזכרות כלליות ומזכרות אישיות. מזכרות כלליות הן כל מוצר שאותו ניתן לחלק באירוע – מחזיק מפתחות, ברכון וכדומה. את המזכרות הללו ניתן להזמין בכמויות גדולות, ולהדפיס או להטביע עליהן את ציון האירוע ואת התאריך בו התקיים.

מזכרות אישיות

כדי לשדרג מאד את הרעיות של המזכרות, אפשר לחלק באירוע מזכרות אישיות. מזכרות אישיות נועדו בדיוק לאותה מטרה של מזכרות רגילות, אלא שיש בהן תוספת מיוחדת – הן פונות באופן אישי אל האורח שנכח בחתונה, מעניקות לו תחושה של הוקרה אישית על השתתפותו ואף מזכירות לו יותר מאשר את האירוע בלבד – את עצמו באירוע ואת ההנאה האישית שלו באותו המקום והזמן. יצירת מזכרת אישית איננה מורכבת, וניתן למצוא מגנטים, תמונות ומחזיקי מפתחות אישיים באירועים רבים בימינו.

תא צילום לאירועים

הדרך הנוחה והפרקטית ביותר ליצירת מזכרת אישית לאירוע, היא הצבת תא צילום לאירועים באירוע. זוהי גם דרך שמהנה מאד את האורחים כולם. כל אורח אשר מגיע לאירוע יכול לתלם את עצמו בקלות רבה בתא הצילום, לבד, עם אורחים אחרים ואף עם בעלי השמחה, וליצור לעצמו בתוך דקות ספורות מזכרת אישית בדוגמת תמונה פשוטה, או בדוגמת תמונה על גבי מחזיק מפתחות או מגנט. כיום ישנם גם תאי צילום שקופים – שבאמצעותם ניתן לצלם את האירוע עצמו, וליצור מזכרת אמיתית של האורח מן האירוע. ישנן חברות רבות שמשכירות תאי צילום לאירועים מכל הסוגים, ואיתם גם מפעיל אשר מדפיס את התמונות לפי סוג המזכרת שבחרו בעלי האירוע.

מגנטים לאירועים

תמונה אישית מן האירוע היא רעיון נפלא, אשר מהווה מזכרת אישית ונחמדה. אולם תמונה רגילה מתבלה עם הזמן, או נשכחת בין אלבומי התמונות. לעומת זאת, מגנטים לאירועים מהווים תחליף משודרג וייחודי. יצירה של מגנטים לאירועים זהה ליצירה של תמונה פשוטה, אלא שהתמונה המצולמת מודבקת (או מודפסת) על מגנט איכותי, מה שמאפשר לאורחים לשמור על התמונה על דלת המקרר או על דלת הבית, ולהיזכר באירועים המהנים עשרות פעמים ביום. המגנט גם חזק ועמיד יותר מסתם תמונה, ולכן נשאר כמזכרת לאורך זמן רב. אפילו בעלי האירוע עצמם יוכלו ליהנות ממגנטים שכאלה, אשר נשארים מול עיניהם בכל יום, בניגוד לאלבומים ולסרט המצולם של האירוע, שמהווים אמנם מזכרת גדולה ומלאה מן האירוע, אך נשלפים מן המדף רק אחת לתקופה.

מגנטים לבר מצווה

אנשים רבים חושבים שמזכרת בצורת מגנט היא מזכרת שמתאימה בעיקר לחתונות. אך אין זה כך. מגנטים לבר מצווה עשויים להיות להיט של ממש, במיוחד לבני הנוער עצמם. יצירה של מגנטים כמזכרת במהלך בר המצווה מהווה גם אטרקציה ייחודית לאירוע, ומאפשרת לכל חבריו של חתן בר המצווה לזכות במזכרת ייחודית הכוללת תמונה אישית שלהם עם חתן בר המצווה, תמונה אשר תישאר איתם לאורך זמן. הנערים, אשר מתרגשים ונהנים ממסיבות בר המצווה השונות, שלהם ושל חבריהם, ייהנו לקבל מזכרת כזו אשר משמרת את מרץ הנעורים ואת השמחה הגדולה של האירוע. בנוסף, גם בני משפחתו של בר המצווה, כמובן, ייהנו ממזכרת ייחודית זו עם הילד שזה עתה הפך לנער בוגר.
 

אודות GoText כתיבת תוכן

GoText כתיבת תוכן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר