הדיאטה של דר סימונס | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הדיאטה של דר סימונס

פורסם בתאריך 05/27/2013 ע"י אריאל כהן בקטגוריה דיאטה והרזיה | צפיות: 1704 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דיאטה, תזונה

 בשנות הארבעים ד"ר אלברט סימונס הבריטי הפתיע את העולם עם הדיאטה המפורסמת שלו. דיאטה זו מכונה גם דיאטת הורמון ההיריון או HCG DIET , מדובר על דיאטה פופולרית שתפסה תאוצה עוד בשנות החמישים וכיום היא מוכרת גם בארץ ונמכרת במרפאות שונות ובבתי מרחקת רבים. עם זאת, חשוב לציין כי הדיאטה של ד"ר סימונס מלווה בהרבה מאוד ביקורות ואמרות שליליות אשר טוענת כי הדיאטה קיצונית ומסוכנת ולא מתאימה למרבית האוכלוסייה בעולם. ד"ר סימונס גילה כי ישנו הורמון אשר מופק בגופן של נשים בהיריון, במיוחד אצל נשים בחודשי ההיריון הראשוניים. ההורמון נקרא HCG והוא לא קיים בגוף של זכרים כלל, אך כאשר נוטלים את ההורמון (גם נשים וגם גברים ) התוצאות מראות כי הוא שורף את השומנים המיותרים ומביא להורדה במשקל.

הדיאטה של ד"ר סימונס – היכן רוכשים ?

דיאטת ההורמון של ד"ר סימונס תוכל להגיע אליכם לאחר שתתייעצו עם רופא או כל גורם מוסמך ומומחה אחר. הדיאטה נמכרת בדרך כלל אצל תזונאיות או דיאטניות, אך ניתן לרכוש אותה גם ברשת האינטרנט. חשוב מאוד לוודא כי הנכם רוכשים את הדיאטה המקורית אשר מציעה מגוון רחב של הסברים ופירוט על תהליך ההרזיה. במרבית המקרים התפריט יהיה מאוד פשוט ונוח והתהליך יתחלק לשלושה שלבים.

שלושת השלבים של הדיאטה של ד"ר סימונס :

השלב הראשון נחשב לשלב ה"כייפי" בשל היותו קצר ומפנק. השלב הראשון נמשך כשלושה ימים או יומיים ובימים הללו ניתן לאכול כל העולה על רוחכם ואף מומלץ לאכול מוצרים שומניים. במקביל לכך, יש ליטול את ההורמון פעמיים ביום באמצעות טיפות או גלולות. לאחר שלושת הימים האלו עוברים לשלב השני, השלב השני נחשב לארוך ואף קשה מעט. שלב זה נמשך בין חודש לחודשיים ובמהלכו יש לאכול בין 500 ל-700 קלוריות ביום. אתם וודאי שואלים את עצמכם כיצד ניתן להעביר יממה עם כמות כה דלה של קלוריות – התשובה של ד"ר סימונס היא : "באמצעות תוסף הHCG". לטענתו של ד"ר סימונס תוסף ה-HCG אשר מצוי במוצריו מונע את תחושת הרעב ומביא לשובע כבר בתחילת היום, כך ניתן להעביר ימים שלמים עם כמות מעטה מאוד של מזון. לאחר השלב השני עוברים אל השלב האחרון – השלב השלישי. בשלב זה מפסיקים ליטול את ההורמון ואוכלים כ-1500 קלוריות, מטרת שלב זה היא לשמר את התוצאה שהשגתם בשלבים הקודמים.

אודות אריאל כהן

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר