משחקי חברה באינטרנט | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


משחקי חברה באינטרנט

פורסם בתאריך 05/27/2013 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 831 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקי קלפים, משחקים באינטרנט, משחקים במחשב, פריסל, סוליטר, פוקר

 הפייסבוק עשה עבורנו עבודה מעולה כשבא לנו לשחק עם חברים גם בגיל מבוגר יחסית, אם בתחילה זה היה ההולדם פוקר וכל משחקי הקלפים האחרים שבאו בעקבותיו, עכשיו זה משחקי החשיבה שמערבים את כל חברי הפייסבוק כדי ליצור לעצמכם חווית משחק גלובלית.
עוד לפני שהתחילו כל משחקי הפייסבוק השונים להיות מחוברים בחוט אחד והתלותיות שלכם בחבריכם אם הם ישלחו לכם כרטיסים או חיים היו קיימים, קמו אתרים שלמים אשר כל מטרתם הייתה לשתף את כל העולם במשחק אחד.
כמו הפוקר ו-21 כך היו המוני משחקי קלפים אשר הציפו את האינטרנט בשלל גוונהם וצורות המשחק השונות שלהם, אם זו צורת משחק של טקסס או אירופה וממזרח, משחקי הקלפים היו תווי קשר אשר חיבר את האסייתי לשחק עם הגרמני והאירי עם הישראלי וכולם נמצאים בביתם שלהם בארץ מולדתם ורק האתר מחבר בניהם.
אז אנשים היו מהמרים עם כספם שלהם ורק לאחר מכן קם כסף משחק אשר ניתן לשחק עם כסף וירטואלי במרב משחקים שונים.
מי שהיה משחק במשחקים הללו היה נחשב למהמר, כיום בלי יוצא מן הכלל משחקים במשחקי קלפים שונים, אם אלו משחקי קלפים שמשתפים עוד מתמודדים ושחקנים למשחק או אם מדובר על משחק אישי רק אתם מול המחשב משחקים בקלפים כמו דוגמת המשחק פריסל או סוליטר אשר כל מטרת המשחק היא לנצח בדרך חשיבה מהירה.
כיום בפייסבוק קיימים מאות אם לא אלפי משחקים אשר גורמים לך לשחק ולשתף את חבריך במשחקים השונים.
אם זה היה תחילה פארם ויל, כיום זה קנדי קראש ומחר זה יהיה משחק אחר, ההולדם פוקר הצליח במפתיע לשמור על עצמו כבר 4 שנים מבלי שימאס לקהל השחקנים מהמשחק וזאת כי משחקי קלפים קיימים מימי ימימה ועושה רושם שהם יישארו איתנו עוד זמן גם אחרי. הרי שכולם אוהבים את הנסיך המלכה והמלך יחד עם ליצן החצר האס והצורות שעשו את קלפי המשחק כל כך ידועים, יותר מכך הם לא סתם נועדו להנאה ושעשוע, מלבד הימורים משחקי הקלפים מצריחים מהמוח האנושי המון מחשבה, זה גורם למוח ריכוז מבלי ללמוד שום דבר או שמישהו יורה לו להתרכז, הרי שהאדם עושה זאת בהנאה רבה שמדובר על משחק מהנה.
אם זה משחק יחיד והאדם רוצה להתאמן או להעביר את זמנו בנעימים, משחק הקלפים יכול ליצור לו את האפקט הטוב ביותר, אך אם הוא רוצה ריכוז וחווית משחק קבוצתית גם מבלי לצאת מהבית או שהוא חושב אולי יצחקו עליו כי הוא יוצא לשחק גם בגילו שלו, הוא יכול לעשות זאת דרך המחשב- בכפכפי בית.
משחקי קלפים הם דרך מצוינת להפעיל את הראש ויחד עם זאת לרכוש לעצמך עמיתי משחק כי אין כמו לנצח מישהו אחר- גם אם זה רק המחשב.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר