על יבוא רכבי יוקרה ועל החלום שלכם שעומד להתגשם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


על יבוא רכבי יוקרה ועל החלום שלכם שעומד להתגשם

פורסם בתאריך 05/26/2013 ע"י שי ווב בקטגוריה רכב | צפיות: 825 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: יבוא רכבי יוקרה, יבוא מכוניות יוקרה, יבוא רכבים, יבוא מכוניות

 העלייה ברמת החיים מחד והעובדה שהעולם שלנו הוא עולם של תדמיות מאידך הביאה לכך שכיום שוק הרכבים עובר שינויים משמעותיים. בישראל הקטנה שעד לפני שני עשורים היה מבחר מצומצם של כלי רכב ורובנו נסענו על אותו סוג רכב מאותו שנתון, כבר רואים על גבי הכבישים מגוון רחב של רכבים, שמיוצרים על ידי יצרניות שונות. סוגים שונים ודגמים חדישים נראים בכל יום על כבישי הארץ ובהם גם רכבי יוקרה שבעבר היו דבר נדיר במיוחד וכיום הם נראים ביתר שאת על כבישי הארץ.


היצע אפשרויות הרכישה


לא רק מספר הדגמים גדל, אלא גם אפשרויות הרכישה גדלו בשנים האחרונות. אם בעבר היינו רוכשים רכב מאדם פרטי או מסוכנות, הרי שכיום ניתן לרכוש רכב במסגרת עסקאות ליסינג שונות והלוואות שמעניקות סוכנויות הרכבים בתנאים אטרקטיביים למדי. אפשרות נוספת שנכנסה לחיינו בשנים האחרונות היא יבוא אישי. היבוא האישי שבעבר היה מסובך ומורכב הפך בשנים האחרונות תהליך פשוט יותר וכיום כל אדם יכול לייבא באופן אישי את הרכב שבו הוא חושק.


רכבי היוקרה


יבוא אישי יכול להיות של כל סוג רכב, אך בתחום של רכבי היוקרה מדובר על מגמה הולכת וגוברת. הסיבה לכך נעוצה בשני מרכיבים עיקריים: מבחר סוגי הרכבים ועלותם. בהקשר של מבחר סוגי הרכבים חשוב לדעת שהמבחר בישראל הוא מצומצם בשל גודל השוק. משום כך מי שמחפש דגם מסוים של רכב יוקרה עלול להיתקל בקשיים. יבוא רכבי יוקרה באופן אישי נועד אם כן לענות על הצורך הזה והוא מאפשר לכל אדם למצוא את הרכב המסוים שבו הוא חושק, גם אם הוא נמצא במדינה מרוחקת.


למה זה כל כך יקר?


בהקשר של העלויות כאן המקום להסביר כי התחרות בשוק רכבי היוקרה בישראל היא מצומצמת. הסיבה לכם היא שהחוק לא מתיר לשתי סוכנויות שונות לייבא את אותו סוג רכב, מה שמצמצם את התחרות וגורם אוטומטית לעליית מחירים. כדי להתגבר על המכשול הזה, מי שמעוניין לרכוש רכב יוקרה במחיר נמוך יותר יכול לבצע זאת במסגרת יבוא אישי. החוק מאפשר לייבא עד שני רכבים בשנה ואת הרכבים הללו אסור למכור בטווח של שנתיים מיום רכישתם.


הגשמת החלום במחיר משתלם


אם כן יבוא רכבי יוקרה מאפשר אם כן למצוא את רכב החלומות שלכם במחיר מופחת ובעסקה משתלמת. במסגרת התהליך יש לאתר את הרכב, מיקומו ואת הספק שמוכר אותו. לאחר מכן יש להוציא אישור מטען מוסך מורשה בישראל שמאשר שיול לבצע ברכב תיקונים וטיפולים ככל שיידרש. תצטרכו כמובן לבטח את הרכב בכל הביטוחים הדרושים ובסיום התהליך תוכלו להתגאות ברכב היוקרה שלכם שתמיד חלמתם עליו.

 

אודות שי ווב

שי ווב - כתיבת מאמרים מקצועית בניית אתרים ,קידום אתרים ועוד...

שי ווב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר