איך נכון לבחור חברת הובלות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך נכון לבחור חברת הובלות

פורסם בתאריך 05/16/2013 ע"י eli levy בקטגוריה בית | צפיות: 602 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הובלות, חברת הובלות

איך נכון לבחור חברת הובלות?

אתם עוברים דירה? עוברים משרד?אתם צריכים לבחור חברת הובלות אמינה- והשוק מוצף בחברות הובלות שמבטיחות לספק לכם שירות מהיר, אמין ויעיל. ובכל זאת: איך בוחרים חברת הובלות?

ראשית, הקפידו לעבוד אך ורק עם חברת הובלות שיש לה ביטוח עבור תכולת המשרד או הדירה שלכם. הרכוש שלכם יקר עבורכם, בין אם מדובר ברכוש שיקר בבחינת ערך כספי ובין אם הוא יקר לכם סנטימנטאלית.

שנית, קחו בחשבון שיש לכם אינטרס שכל תהליך הובלות הבית או המשרד יעשה באופן כזה, שיאפשר לכם לחזור לשגרת היום שלכם כמה שיותר מהר. הדבר הזה נכון הן כאשר מדובר בהובלות של דירה והן בעניין הובלות משרדים- אתם לא מעוניינים לקטוע את שגרת העסק שלכם או לספק שירות לא איכותי ללקוחות שלכם.

הכנות לקראת בחירת חברת הובלות:

הזמינו נציג מטעם חברת הובלות שאתם שוקלים ליהנות משירותיה. על הנציג להבין ולראות איזו תכולה הוא צריך להעביר, על מנת שיהיה מסוגל להיערך בהתאם מבחינת ציוד וכוח אדם.

חברת הובלות שמכבדת את עצמה נמנעת מלתת לכם הצעת מחיר דרך הטלפון. מטרת ביקור נציג החברה היא לא רק להבין היטב מה אתם מעוניינים להוביל אלא גם לראות באיזה אופן נכון להוביל עבורכם את תכולת המשרד או הבית: איזה דרכי גישה יש לרשותו? האם עליו להשתמש בציוד נלווה כגון מנוף? האם יש ריהוט שדורש פירוק והרכבה? האם יש מדרגות  בדרך? כמה? על נציג חברת הובלות לבדוק גם את נקודת היעד לפי אותם קריטריונים, שאם לא כן כל תהליך ההובלה עלול להיתקל בקשיים או כשלים, שפוגעים בשטף שלו, וביכולת שלכם לחזור לשגרת לוח הזמנים שלכם מהר ככל שניתן.

אספקת חומרים לקראת הובלות:

 חברת הובלות אמורה לספק עבורכם חומרי אריזה בהתאם לציוד אותו אתם מעוניינים להוביל : קרטונים, ארגזים, נייר דבק לאטימת הקרטונים, מדבקות לצורך סימון התכולה ועוד. ככל שתהיו יעילים בזמן האריזה, כך משך הפירוק יהיה מהיר יותר ויעיל יותר. כך למשל, אתם יכולים להשתמש במדבקות בצבעים שונים על מנת למיין את הארגזים לפי מיקומם בחדרים במקומם החדש, ובהתאם לכך יפרקו אותם המובילים.

חברת הובלות ואנשי מקצוע:

חברת הובלות מעסיקה כמובן מובילים מקצועיים, המנוסים בהעברת ציוד ורכוש במשקלים ובגדלים שונים. כמו כן, עליה להעסיק בצוות כוח האדם שלה גם אנשי מקצוע נוספים: למשל, נגרים, שידעו כיצד לפרק את הרהיטים שלכם ולהרכיבם באופן מקצועי במקום החדש.

 

אודות eli levy

eli levy

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר