טיפים לבחירה נכונה בתמונות מגנטים לאירועים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפים לבחירה נכונה בתמונות מגנטים לאירועים

פורסם בתאריך 04/18/2013 ע"י מוטי תי בקטגוריה אומנות | צפיות: 538 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מגנטים לאירועים, מגנטים, תמונות מגנטים, דיו למדפסת

מגנטים לאירועים - האטרקציה של ישראל

 

 

מאמר זה מתייחס לאטרקציות לאירועים וגימיקים, עולם האירועים של היום עלה בכמה מדרגות בהשוואה לשנים שעברו,היום המון אנשים בוחרים בגני אירועים ולא באולם, האולמות כבר לא רלונטים ולא נבחרים על בעלי השמחות כאופציה מובילה.

בעבר האוכל שהיו מגישים לאורחים באולמות השונים היה אוכל עממי ,מסורתי, היום האוכל שמוגש לאורחים הרבה יותר מושקע ויוקרתי האוכל הזה נקרא אוכל גורמה, העוף הוחלף בסטייק אנטריקוט והבופה הפך לעשיר ומפנק יותר במבחר סוגים שונים של מטעמים, לפיכך ובהתאם לזאת המחירים של מנה היום גבוהה יותר מבעבר, ההוצאה הממוצעת למנה גבוהה הרבה יותר מהעבר, המון אנשים בוחרים את הגני האירועים על האחרים והצילום כמובן לא יורד מסדר יומי של בעל השמחה וגם לא צילום תמונות מגנטים לאירועים , הוא משקיע על הצילום ותיעוד האירוע, מוזיקה להנחיית כל הערב המושקע הזה הכרחית וחשובה מאוד לשמחת הערב.

מגנטים לאירועים רק ע"י דיו למדפסת באיכות גבוהה

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שכמעט קיימת בכל אירוע בארץ הזאת וכל אחד בטח מכיר זה נקרא צילום מגנטים לאירועים למי שלא מכיר אז יש צלם שמסתובב לו בין האורחים ומצלם את כולם לתמונות שלאחר מכן מפתחים אותם ומדביקים אותם על לוח מגנטים מיוחד וגדול, יש המון איכויות בתחום הזה, רבות החברות שלא משקיעות על החומרים ומחפשות ומעדיפות את החומרים הזולים על החומרים האיכותיים, המרכיבים החשובים ביותר להפקת תמונות אלו הם נייר הפוטו שעליו מדפיסים את תמונות המגנטים, יש כמה סוגי עובי לנייר הפוטו יש כאלו בגודל של 180 גרם, יש כאלו בגודל 220 גרם ויש בגודל 250 גרם, מומלץ ורצוי להשתמש בעובי של 180 גרם ולא יותר כי אחרת שכבת הלמינציה תתקלף ותמונות המגנטים ידהו מהר מאוד בהשוואה לאחרים.

בנוסף יש להשתמש עם דיו למדפסת איכותי במיוחד ולא עם בקבוקי דיו במילוי עצמי, ראשי הדיו הנדרשים למדפסת פוטו מומלצת הם 5 ראשי דיו למדפסת 3 צבעוניים ו 2 הנותרים הם בצבע שחור. מומלץ לבחור במדפסת קנון ולא במדפסת אחרת מכוון שזוהי המדפסת המהירה ביותר לצילום תמונות המגנטים לאירועים.

כדאי להיפגש עם צלם המגנטים עוד לפני שאנחנו סוגרים את השירות ואפילו לראות אותו בעבודה, זאת אומרת ממש באירוע של מישהו אחר, חשוב לראות איך הוא מתנהג לאורחים באירוע, אם הוא חיובי ונחמד עם הקהל, אם הוא נותן לאנשים את האפשרות להצטלם חופשי לתמונות המגנטים ולא בורח מהאורחים או מתחמק מלצלם תמונות מגנטים.

בהצלחה ומקווה שעזרתי בבחירת צלם מגנטים טוב לאירוע שלכם.

 

אודות מוטי תי

www.night-magnet.com

מוטי תי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר