תכנות האזנת סתר לטלפונים סלולריים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תכנות האזנת סתר לטלפונים סלולריים

פורסם בתאריך 04/12/2013 ע"י אמיר ספיי בקטגוריה תקשורת וסלולרי | צפיות: 1400 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: האזנה, האזנת סתר, האזנה לטלפון, האזנה לפלאפון, האזנה לטלפון סלולרי, האזנה לטלפון נייד, מכשיר האזנה, האזנות, האזנות סתר

 תכנות האזנת סתר - SpyPhone

תכנות הספייפון אינן מכשיר או רכיב פיזי המוצמד או מושתל בטלפון הסלולרי.
התכנות מתבססות על שלל החומרה המצויה בכל טלפון נייד כמו: מיקרופון רגיש, מצלמה, אנטנת לויינים, זכרון נדיב, מעבד נתונים מהיר וחזק, אמצעי תקשורת סלולריים ואינטרנטים וכמובן סוללה שנטענת מכורח המציאות.

מלבד ריכוז האמצעים והחיישנים המרובים, כמה יתרונות נוספים הופכים את תכנות האזנה לפלאפון לכלי בילוש ומעקב מהיעילים שניתן להשיג:
1. יתרון ראשון הוא הניידות. טלפון סלולרי נישא עם בעליו לכל מקום מרצונו החופשי.
2. הטלפון הסלולרי משמש כל אחד מאיתנו למאגר אינפורמציה ותקשורת אישיים ודיסקרטיים.

התכנות השונות אוגרות את האינפורמציה ומעבירות אותה אל מחוץ לטלפון הנייד למאגרי מידע בתצורות שונות.
בכדי להעביר את האינפורמציה מהטלפון הסלולרי, מנצלות התכנות בצורה יעילה את אמצעי התקשורת המרובות שברשותן. התקשורת היא דו כיוונית, התכנות מקבלות הוראות לביצוע הן דרך האינטרנט או הודעות טקסט מוצפנות  ומעבירות את האינפורמציה אל מחוץ לטלפון על ידי האינטרנט לרב ולעיתים על ידי הודעות טקסט.

העובדה המדהימה, כי הטלפון הנייד הפך לאמצעי התקשורת ומאגר האינפורמציה האישי הכמעט בלעדי של כל אחד מאיתנו, היא זו שהופכת את תכנות הספייפון לכלי עזר מהפכני ועוצמתי בהשגיו.

חוק האזנת סתר - קובע כי האזנה שתפגע בפרטיותו של אדם אינה מותרת ומהווה עבירה פלילית.
האזנת סתר מותרת להורים לילדים שאינם בגירים, ולכל אחד בתנאי שהוא מיידע את הצד לו מאזינים ובכך, אינו פוגע בפרטיותו. אדם שירכוש תכנת האזנה לפלאפון למטרות שאינן מותרות על פי החוק, ישא באחריות המלאה לכך.

בדיוק כפי שמומלץ להורים לעקוב ולבדוק את ילדיהם בכל הנעשה במחשב האישי, המציאות בה אנו חיים, התקדמות הטכנלוגיה ההופכת את ילדינו לפגיעים והמודעות הגוברת, כל אלו מביאים הורים רבים לרכוש תכנות האזנה לטלפון סלולרי של ילדיהם, על מנת שתהיה להם ביקורת שוטפת ויוכלו למנוע בזמן, מעשים חסרי שיקול דעת שיפגעו בהם ובעתידם.

התקנת מגוון התכנות המוצעות בשוק האזרחי, מחייבות גישה פיזית לטלפון הנייד אחריו רוצים לעקוב. סוגי הטלפונים השונים ומערכות ההפעלה השונות הן אלו שיוצרות מגוון גדול בשיטות ההתקנה. בכל מקרה, אנו ממליצים לגשת למשווקים מומחים, שידעו להתאים את התכנה לצרכים ולטלפון אחריו עוקבים. ההתקנה תהיה מקצועית ולא תפגע בטלפון הסלולרי ובנוסף, בכל מקרה של בעיה, הם אלו שיתנו לכם שירות ופתרונות מידיים.

תכנות האזנת סתר ומעקב - אילו אופציות הן מציעות ?

קיימות שתי שיטות עיקריות להאזנת סתר לשיחות או לחלל החדר:
1. האזנה בזמן אמת:
התכנות מאפשרות למספר אחד נבחר להיות המספר המאזין. כאשר מחייגים אל הטלפון הסלולרי בו מותקנת התכנה הטלפון מתנהג כרגיל, אלא אם מחייג אליו אותו מספר המוגדר בתכנה כמספר של הטלפון המאזין.
במקרה והוא מחייג, הטלפון הסלולרי אינו מצלצל, התכנה היא זו שעונה באופן אוטומטי ומאפשרת שני מצבים:
א. אם הטלפון הסלולרי במהלך שיחה, הטלפון המאזין יצטרף לשיחה כצד שלישי ויאזין.
ב. אם הטלפון הסלולרי אינו פעיל או מדבר, הטלפון המאזין ישמע את המתרחש בחלל החדר.
לתכנות אלו אופציה לשלוח הודעת טקסט לטלפון המאזין למספרים שנבחרים, על מנת לאפשר למאזין לחייג ולהאזין לשיחות מסויימות.
2. האזנה לטלפון סלולרי על ידי הקלטת שיחות או חלל החדר והאזנה להקלטות:
התכנות המקליטות את השיחות, יקליטו על גבי קבצי אודיו דחוסים את כל השיחות, נכנסות או יוצאות, ויאפשרו לרוכש התכנה להאזין להקלטות בכל עת. תכנת השולחות את קבצי האודיו לתיבת הדואר האלקטרונית נחשבות לנוחות יותר,  אחרות ירכזו את כל הקבצים באתר אליו תהיה גישה מוצפנת עם שם וסיסמה. הקלטת חלל החדר תתבצע על פי פקודה מרחוק מהטלפון המאזין. גם במקרה זה יווצרו קבצי אודיו שישלחו אל מאגר המידע של המאזין.

הודעות טקסט:
התכנות מיירטות את הודעות הטקסט הנשלחות או מתקבלות בטלפון הסלולרי. כל התכנות יודעות ללכוד את הודעות ה SMS ולשלוח אותן למאגרי המידע. מגוון התכנות מציעות לכידה של הודעות טקסט שנשלחות על ידי אפליקציות אחרות כמו: WhatsApp, Skype ואחרות.

מיקום לוויני - Location GPS:
אופציה זו מאד מבוקשת ושימושית. התכנות מספקות מיקום מדוייק של הטלפון הסלולרי בשתי שיטות:
1. בדיקת מיקום אוטומטית במרווחי זמן.
2. בדיקת מיקום על פי בקשה הנשלחת מרחוק מהטלפון השולט.
אופציה זו יוצרת צריכת סוללה מוגברת ולכן מומלץ להגדיר מרווחי הזמן גדולים או להעדיף תכנות שמספקות מידע על מיקום רק על פי בקשה.

דואר אלקטרוני - Email:
הטלפונים הסלולרים הפכו לכלי עבודה נוחים וניידים. כחלק משירותי התקשורת אותם הם מעניקים לנו, הפך גם הדואר האלקטרוני לזמין, מיידי ונוח. רבים מאתנו נוהגים לקבל ולשלוח דואר אלקטרוני בעזרת הטלפון הסלולרי. הטלפונים החכמים מאפשרים גישה נוחה לקריאת דואר נכנס, והקלדה של דואר יוצא. תכנות ספייפון רבות יודעות לעקוב וליירט את הודעות הדואר האלקטרוני הנכנסות והיוצאות, ולשלוח העתק שלהן למאגר המידע של המאזין. לעיתים, מידע זה חשוב ומועדף על פני מידע אחר.

מאגרי מידע שאינם דינאמים:
בנוסף לכל, תכנות הספייפון מציעות לנו הצצה אל מאגרי המידע בטלפון הסלולרי. מאגרי המידע כוללים: רשימת אנשי הקשר, רשימת השיחות הנכנסות והיוצאות, היסטורית הגלישה, רשימת האפליקציות המותקנות, תמונות וסרטוני הוידיאו שצולמו או נשלחו אל הטלפון הסלולרי.

לסיכום,
תכנות האזנה ומעקב לטלפונים סלולריים יכולות לסייע בדרכים רבות לצרכים רבים ובעיקר למניעה בזמן.
הורים רבים אסירי תודה לנו, אך סיפוריהם שמורים עימנו.

 

אודות אמיר ספיי

אמיר - Spy2Protect מתמחים בתכנות מעקב והאזנה לטלפונים סלולרים מעקב אחר ילדים, חסרי ישע ומועסקים במסגרת החוק. לייעוץ חינם ולהכוונה התקשרו: 054-7255233

אמיר ספיי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר