מעצבי פנים בדרום | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מעצבי פנים בדרום

פורסם בתאריך 03/27/2013 ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 487 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מעצב פנים, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות, מעצבת פנים בדרום, עיצוב דירות קטנות, עיצוב בתים

מעצבי פנים בדרום
לקראת בניה או שיפוץ ושוקלים לשכור את שירותיו של מעצב פנים? איך זה קורה ולמה כדאי לשים לב כבר בשלב הראיון המוקדם? לפני שמתחילים או סוגרים עם מעצב פנים ממליצה לכם לקרוא את המאמר, שישפוך אור על תהליך העבודה מולו.
אם אתם בונים או משפצים בית בדרום, בין אם זה עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות, ממליצה לכם עוד בשלב הסקיצות לפנות ל מעצבת פנים בדרום. תחילה תקבעו פגישת הכרות, בפגישה זו תכירו האחד את השני. זוהי הזדמנות נפלאה עבורכם וגם עבור המעצבת פנים מהדרום לבחון האם יש חיבור וכימיה, שזהו הבסיס לעבודה טובה ופרודוקטיבית המאפשרת להגיע לתוצרים ניפלאים.
שימו לב, אם אתם מעוניינים לקחת חלק פעיל בתהליך העיצוב והתכנון חשוב בפגישת ההכרות לעמוד על טיבה של מעצבת פנים מהדרום - עד כמה היא דומיננטית, לוקחת את המושכות, או מאפשרת. תהליך התכנון והעיצוב הינו תהליך אינטנסיבי ודינמי, חשוב שתהיה אינטראקציה נעימה, זורמת ומאפשרת, את האווירה שהמעצב פנים משרה בסביבה, ואת צורת התקשורת מולו ניתן לבחון בפגישה זו.
האני מאמין שלי הוא שכמו בזוגיות טובה גם בתהליך העיצוב בן הלקוחות ל מעצב פנים צריך להיות תהליך של משא ומתן, לדוגמא אם הלקוחות רוצים מראה מסוים, אבל הרצפה שאותה רוצים לא מתאימה לסגנון של הבית, תפקידי כמעצבת פנים הוא להבין מדוע אוהבים את האריח הספיציפי הזה, ולמצוא תחליף שישלים את הסגנון של הבית ויענה על הצורך שלהם. או דוגמא אחרת, אם הזוג לא מתחבר לקיר הדקורטיבי שהצעתי, אני לא יכולה לכפות אותו עליהם, שהרי בסופו של יום הם יגורו בבית. עליי להיות מספיק פתוחה, מאפשרת ועם ידע רחב על מוצרים כדי לספק להם חלופות, שיענו על הצורך בעיצוב הקיר הדקורטיבי שמתאים לסגנון ולחומרים שהם אוהבים.
לסיכומו של דבר, ב עיצוב בתים פרטיים או עיצוב דירות ניתן לבחון את הכימיה והתקשורת עם מעצבת פנים בדרום כבר בפגישת ההכרות. כמו כן, חשוב לשמוע המלצות, ולראות את תיק העבודות שלה. אך ללא ספק, תהליך מובנה ונכון עם מעצבת פנים בדרום יכול לשדרג משמעותית את חווית הבניה.

www.home-designer.co.il

 

 

 


 

אודות ליעד רוזנברג

ליעד רוזנברג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר