השוואת יונדאי i10 מול יונדאי i20 | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השוואת יונדאי i10 מול יונדאי i20

פורסם בתאריך 03/24/2013 ע"י דוד כהן בקטגוריה רכב | צפיות: 774 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i20 החדשה

 הבחירה ברכב חדש היא תמיד מאתגרת, ואין זה משנה מהו התקציב שלכם. נכון, כולנו אוהבים את הריח של רכב חדש ואוהבים לקרוע את הניילון מעל הרכש החדש של המשפחה, אך מכיוון שמדובר ברכישה יקרה מאוד שגם הולכת ללוות אותנו עוד זמן רב, חשוב לקבל החלטה מושכלת בעניין. אז כיצד תוכלו לבחור בין כל הדגמים השונים שיש בשוק? ראשית קראו הרבה ברשת - תוכלו למצוא כתבות עומק רבות כמו גם פורומים מקצועיים עם עצות של מומחים אשר יעזרו לכם לקבל את ההחלטה שהיא נכונה ומדויקת עבורכם. כאן בחרנו להביא לפניכם סקריה קצרה וממצה של שניים מהרכבים המבוקשים ביותר שיש בארץ: יונדאי i10, לצד יונדאי i20 כולל דגמי יונדאי i20 החדשה.

חברת יונדאי

אך ראשית, כמה מילים על חברת יונדאי. מדובר בחברת רכב דרום קוריאנית, אשר החלה לפעול כבר באמצע שנות השישים. לארץ היא הגיעה בנשות התשעים באדיבותו של היבואן כול מוביל, אשר מייבא גם את מותג רכבי היוקרה מרצדס. הדרך להצלחה בשוק הישראלי הייתה קצרה, שכן הצרכן הישראלי ידוע כבררן מאוד, וקפדן בכל הנוגע לייחס טוב בין מחיר לבין תמורה. הרכבים המבוקשים ביותר של החברה הינם: יונדאי גטס, יונדאי אקסנט, יונדאי אלנטרה, יונדאי טוסון, יונדאי סנטה פה, יונדאי קופה, יונדאי i10,וכן יונדאי i20 כולל דגמי יונדאי i20 החדשה. מדובר ברכבים אמינים מאוד, שמבקרים מעט במוסך ושנהנים מצריכת דלק מצוינת.

קטגורית רכבי המיני

רכבים אלו מתאימים במיוחד לנסיעות בתוך העיר, שכן קל מאוד לנווט אתם בכבישים צפופים וגם קל ונוח למצוא להם חנייה. דגמי יונדאי i10 הם מרכבי המיני הטובים ביותר שבשוק, ולעומת המתחרים שלו שיש בהם רק ארבעה מקומות ישיבה, כאן תמצאו לא פחות מחמישה מקומות ישיבה. הרכב הזה מתאים מאוד לזוגות צעירים שמחפשים את הרכב הראשון שלהם, ואתם יכולים גם לבחור בין דגם עם תיבת הילוכים ידנית לבין דגם עם תיבת הילוכים אוטומטית: דגמי יונדאי i10 עם נפח מנוע של ‏ 1.1 אוטומטית- מכונים דגם Inspire , והדגמים עם נפח מנוע של‏ 1.1 ידני – מכונים אף הם דגם Inspire. אף על פי שנהיגה ברכב עם תיבה ידנית היא חסכונית יותר (והרכב עצמו הוא גם זול יותר) לא לכולם זה מתאים ונוח, וכדאי ששני הנהגים הצעירים יצאו לנסיעת מבחן באוטו לפני שהם מקבלים החלטה כל שהיא.

קטגורית רכבי הסופר מיני

כאן מדובר ברכבים שהם מעט גדולים יותר, ולפיכך גם מרווחים יותר. הרכבים מתאימים מאוד למשפחות עם ילדים אשר זקוקות ליותר מקום בתא הנוסעים ובתא המטען, וגם למי שמרבה בנסיעות אל מחוץ לעיר. דגמי יונדאי i20 כולל דגמי יונדאי i20 החדשה הם רכבי סופר מיני מאוד מבוקשים, אפילו יותר מהמתחרה העיקרי שלהם – המזדה 2. דגמי יונדאי i20 כולל דגמי יונדאי i20 החדשה שיש בשוק: ‏עם נפח מנוע 1.4 אוטומטית - דגם Insight , עם נפח מנוע ‏ 1.2 ידני - דגם Insight,עם נפח מנוע ‏ 1.4 אוטומטית - דגם Premium וכן עם נפח מנוע‏ 1.4 אוטומטית - דגם Inspire .

 

אודות דוד כהן

דוד כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר