רוזן ומינץ "מחשמשת" | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רוזן ומינץ "מחשמשת"

פורסם בתאריך 03/21/2013 ע"י רונן הלל בקטגוריה ספורט | צפיות: 1681 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אופניים, אופניים חשמליים, איכות הסביבה, רוזן ומינץ

 תתחילו ל"חשמש" - רשת רוזן ומינץ יוצאת בקמפיין הקורא לעבור לרכב על אופניים חשמליים. במסגרת הקמפיין של רוזן ומינץ שעלה ברדיו, קורא אברי גלעד להתחיל לרכב על אופניים חשמליי ולהגיד יפה שלום לפקקים ולמחירי הדלק. הקמפיין מעודד רכישת אופניים חשמליים עם תקן אירופי בהתאם לתקן הישראלי.

 
רוזן ומינץ, רשת חנויות אופניים ואקסטרים המובילה בישראל, פועלת מראשית ימיה לשיפור איכות החיים באמצעות הספורט ותרבות הפנאי.
 
אבנר רוזן, מנכ"ל ומבעלי של רשת רוזן ומינץ: "בישראל מזג אוויר ומרחקים שאינם גדולים. אלה תנאים אידאליים לרכיבה על אופניים חשמליים.
רכיבה על אופניים חשמליים חסכונית, שומרת על איכות הסביבה, חוסכת זמן בפקקים ומשחררת מחשבונות דלק והוצאות רכב. אופניים חשמליים הם הדרך המהנה ביותר להתנייד ממקום למקום!".
 
לדברי אבנר רוזן: "ברוזן ומינץ מקפידים לשווק דגמי אופניים חשמליים אשר עברו בדיקות קפדניות ומותאמות הן לתקן האירופי והן לתקן הישראלי. התקן האירופאי הוא התקן היחיד המאושר לשימוש במדינת ישראל. הדגמים המיובאים ע"י רשת רוזן ומינץ אינם נחשבים מבחינת החוק לאופנוע.
בישראל עדין אין מספיק אכיפה, המשטרה אמורה להחרים אופניים וקורקינטים לא תקניים מהרוכבים ומהחנויות שמוכרים את הכלים הלא תקניים".
 
רק ברשת רוזן ומינץ ניתן לרכוש אופניים חשמליים עם תקן אירופי היחיד הקביל בארץ, מתוצרת GEOBY, יצרנית האופניים החשמליים המובילה בעולם. באישור משרד התחבורה ומכון התקנים הישראלי בהתאם לתקן האירופאי EN15194
 
האופניים החשמליים של GEOBY מונעים על ידי מנוע חשמלי הנמצא בגלגל האופניים בעל עצמה של 250W ומגיעים למהירות של עד 25 קמ"ש (אלו הנתונים המרבים המאושרים על ידי התקן הישראלי).
 
המנוע מופעל על ידי הנעת הפדאלים (לפי דרישת התקן הישראלי) ומופסק אוטומטית בעת בלימה או כאשר מפסיקים לסובב את הדוושות. כל הפעלה שונה של המנוע מנוגדת לחוק ומחייבת רישיון מיוחד וביטוח.
 
ניתן לכוון את האופניים לשלוש מהירויות שונות באמצעות הבקר.
 
אופנים חשמליים מתקפלים GEOBY URBANLITE 1606
 
אופניים חשמליים עירוניים מתקפלים עם גלגלים בקוטר 16 אינטש, אופניים נוחים ומעוצבים לנסיעה עירונית בטוחה ונוחה. גלגלים קטנים המאפשרים רכיבה מהירה וביטחון ברכיבה.
מחיר שוק 5,420 ₪
מחיר לחבר מועדון 4,619 ₪
 
אופנים חשמליים מתקפלים GEOBY METROLITE 2000
 
אופניים חשמליים עירוניים עם גלגלים בקוטר 20 אינטש.
אופניים נוחים ומעוצבים לנסיעה עירונית בטוחה ונוחה. הגיאומטריה והרכיבים השונים מאפשרים שליטה וביטחון ברכיבה.
מחיר שוק 5,399 ₪
מחיר לחבר מועדון 4,499 ₪
 
אופניים חשמליים 2402 GEOBY METROLITE
 
אופניים חשמליים עירוניים עם גלגלים בקוטר 24 אינטש. 3 הילוכים מאפשרים רכיבה מהירה וביטחון ברכיבה. בולם אחורי במוט הכסא ובולם קדמי לנסיעה נוחה וחלקה.
מחיר שוק 6,817 ₪
מחיר לחבר מועדון 5,689 ₪
 
אודות רוזן ומינץ
 
בשנת 1981 הקימו אבנר רוזן וגדי מינץ – שניהם אלופי ישראל בגלישת רוח את חברת "רוזן ומינץ , כיום מונה החברה 19 סניפים בפריסה ארצית וכן היא מנהלץ מחלקה סיטונאית. רוזן ומינץ הינה הרשת הגדולה והמובילה בענפי האופניים וספורט האקסטרים בישראל.
 
בנוסף קיימת ברוזן ומינץ מחלקה לספורט ימי – קייטסרף, גלשני רוח וגלים וקיאקים של המותגים הטובים בעולם. "רוזן ומינץ" מייבאת בתחום האופניים את המותגים: ROCKY MOUNTAIN, MERIDA GT, SCHWINN, MONGOOSE ,COLNAGO וכן מותג פרטי VISION.
 
חזון חברת "רוזן ומינץ" הוא:
"לשיפור איכות החיים באמצעות הספורט ותרבות הפנאי".
 
אתר החברה: www.rosen-meents.co.il

אודות רונן הלל

רונן הלל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר