הזמנת מוניות - איך לא ליפול עם מוניות של חאפרים ולנהות משירות הסעות מושלם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הזמנת מוניות - איך לא ליפול עם מוניות של חאפרים ולנהות משירות הסעות מושלם

פורסם בתאריך 03/13/2013 ע"י רן בן בקטגוריה רכב | צפיות: 1163 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מונית, הסעות, נהגים, שירות מוניות

 אחד השירותים שאנחנו בוחרים  באופן טבעי וללא שיקול דעת פשוט מרימים את היד או מצלצלים למספר טלפון שמצאנו באינטרנט - זה כמובן שירות הסעות באמצעות מוניות. אבל האם ידעתם שבעבודה עם תחנות מוניות על בסיס קבוע תזכו להמון הטבות ונחות תחבורתית שלא תמצאו באפיקים אחרים.


רבים התרגלו שמוניות הן כלי תחבורה יקר ושהזמנתה נעשית באופן ספונטני הן תוך כדי הרמת אצבע ברחוב על פי הצורך והן באמצעות הזמנה ממספר רנדומלי אותו מצאנו באינטרנט או בעיתון.
מאחר וההזמנה לרוב אינה מתוכננת הרי שגם אופי השירות שנקבל הינו משתנה ממונית למונית.


נהגי מוניות נוהגים לחלק את התחום לשנים:
1. מוניות שפועלות תחת תחנת מוניות מוסדרת – התחנה מפקחת על הנהגים, קובעת סטנדרטים התנהגותיים של הופעה ושירות. התחנה מספקת מענה רוב שעות היממה. ובמקרה של בעיה תמיד ניתן ליצור קשר עם התחנה מדיווח על בעיות ועד מקום מוסדר לקבלת חפצים שנשכחו.
2. את הסוג שני נהוג לכנות "חאפרים" בחלק ניכר מהמקרים לא בצדק – ישנם כאלו הנוהגים על פי כל כללי התנהגות הראויים ונותנים שירות מצוין. לפעמים הם יכולים לתת מחירים נמוכים מעט מנהגי תחנה כיוון שהם לא משלמים עמלה חודשית לתחנה. את הכינוי "חאפרים" בענף הביאו נהגים שלורב פועלים בהזדמנויות ולא על בסיסי קבוע – כמו בימי עומס, סופי שבוע וכו' כשהשימוש במוניות עולה משמעותית וזו הזמנות להרוויח כסף באופן מהיר יחסית.


זיהוי של מונית של חאפרים לרוב תהיה מאוד פשוטה – ניסיון לסגור איתכם מחיר ללא הפעלת מונה, מונית לא נקיה או ישנה, הופעת נהג מוזנחת או לא מכובדת (לנהג מונית אסור לנעול סנדלים), צורת דיבור לא מכובדת.


הדרך הטובה ביותר ליהנות מנסיעה במונית היא כמובן למצוא תחנת מוניות באזור שלכם לדוגמא מוניות בפתח תקווה – כזו שמספקת שירות ראוי עם נהגים מיומנים ומוניות נקיות. רצוי להכניס את המספר הטלפון לסלולרי שלכם – כיום ברוב החברות יש מערכת של זיהוי שיחות נכנסות ואחרי מספר פעמים ידעו שאתם לקוחות קבועים ולכן תקבלו עדיפות בשעות עומס.


בנוסף, אם אתם נדרשים להמון נסיעות במהלך השבוע – לדוגמא מוניות בפתח תקווה , כשנסיעה עם הרכב היא קשה ומעייפת ולא בטוח שתמצאו חניה. עדיף לסגור מראש עם תחנה באזורכם ולשלם להם באופן מרוכז בסוף החודש, כך תוכלו ליהנות משירות זמין במחירים מועדפים.


המחיר גם אם יראה לכם גובה מעט מנסיעה ברכב, הרי שאם תגלמו הוצאות בלאי, חניה ודלק – בנוסף לקיזוז הוצאת מוניות כהוצאה מוכרת מלאה. הרי שפערי העלות זניחים ביחס להוצאת השימוש ברב.
שירות נוסף ואטרקטיבי של נהגי מוניות קבועים- הינו שירות משלוחים, חברה המספקת לכם שירות קבוע תשמח לספק גם שירותי שליחויות על בסיס הנהגים שלהם.

כך תוכלו לקבל שירות דיסקרטי ובטוח ולרוב זול יותר מחברות שלחיות שכן נהגי מונית בשעת המשלוח יכולים להרוויח גם מהסעת נוסעים.
אם כן, פעם אהבאה שאתם צריכים מונית תבררו על התחנה באזור שלכם, תכניסו אותם למספר שלכם – ותרו על רנדומליות במציאת המונית ופשוט תהנו מנסיעה בטוחה.
 

אודות רן בן

אינדקס העסקים www.efind.co.il מכיל מידע אודות מאות אלפי בתי עסק בישראל ובנוסף מידע מקצועי משלים.

רן בן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר