ארונות אמבטיה בסיגנון כפרי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ארונות אמבטיה בסיגנון כפרי

פורסם בתאריך 03/10/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 1380 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ארונות אמבטיה, מברשות אסלה

 

כאשר אתם מעצבים את ביתכם בסגנון כפרי אתם לא חייבים לעצור כאשר אתם מגיעים לאזור האמבטיה. ארונות אמבטיה ייחודיים יכולים ליצור אלמנט חם וכפרי עבור חדר האמבטיה כך למשל ניתן לעצב ארונות אמבטיה מעץ בהיר או בגווני חול שמנת או אופוויט וליצור אפילו אלמנט דומה לארונות ספרים או שידה סלונית. כך ניתן לאחסון חפצים רבים באמבטיה שזה שימושי וחכם אך גם ליצור קשר עיצובי בין האמבטיה לשאר הבית דרך ארונות אמבטיה כפריים ואביזרים משלימים כגון מברשות אסלה בסגנון כפרי.

ארונות אמבטיה בסגנון רומנטי

 

יש הבוחרים לבנות חדר אמבטיה רומנטי ומאוד נשי שיש בו קירות או טפט ורוד מעושן או בגוונים נשיים דומים גם ארונות אמבטיה יכולים להיות רומנטיים על ידי עיצובים הכוללים פיתוחים וקישוטים מסוגננים שהופכים את ארונות האמבטיה לרומנטיים ונשיים את המראה הרומנטי ישלימו אביזרי אמבטיה משלימים כגון מברשות אסלה בעיצוב קלאסי ורומנטי ולא בעיצוב קר ומודרני. יש המשלבים שילוב מעניין בין העיצוב העיטורי של האמבטיה עצמה לבין ארונות אמבטיה אם לדוגמא ארונות האמבטיה עשויים קירות כפריים הצבועים בגוון אפור בהיר ניתן לצפות את האמבטיה הסטנדרטית בקירות עץ צבועים באותו גוון בדיוק זה נותן קו צבע אחיד והתאמה אסתטית מאוד. אביזרים משלימים כמו מברשות לניקוי אסלה יכולים לתת מגע מיוחד על ידי עיצובם או בחירתם בגוונים תואמים לגוון ארונות אמבטיה ולאמבטיה עצמה.

מראה כפרי מחוספס

 

 יש האוהבים לתת מראה כפרי ומחוספס במיוחד לחדרי האמבטיה שלהם -  כך ניתן לשלב ארונות אמבטיה מעץ טבעי בצבע כהה המשתלבים באריחים לבנים מלבניים בסגנון של חומה ניתן לשלב במראה זה תריסים ונציאניים במראה כפרי ואביזרים משלימים כסופים כמו ידיות כסופות למגבות, כלים כסופים לסבון ולמברשות שיניים וכן כלי מברשות לאסלה חדר האמבטיה היום הוא הרבה יותר מחדר פונקציונאלי וניתן ליצור בו מגוון גדול של עיצובים מרשימים שמשתלבים בהם ארונות אמבטיה מסוגים שונים ובגוונים שונים ואביזרים משלימים לאמבטיה כגון כלי מברשות אסלה.

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר