רעיונות מעניינים ומקוריים עבור חדרי אמבטיה עיצוב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


רעיונות מעניינים ומקוריים עבור חדרי אמבטיה עיצוב

פורסם בתאריך 03/10/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 1312 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חידוש אמבטיה, חדרי אמבטיה עיצוב

קיימים רעיונות מעניינים וייחודיים אשר מעצבים של חדרי אמבטיה מאמצים לצורך חדרי אמבטיה עיצוב ובמסגרת חידוש אמבטיה כך למשל כחלק מתוך חדרי אמבטיה עיצוב ניתן להוסיף אביזרים ייחודיים לאמבטיה שלא רואים בדרך כלל באמבטיה כמו נברשת קריסטלים או כול נברשת בעיצוב יוקרתי שמוסיפה יוקרתיות ועניין לחדר האמבטיה. נברשת כזאת אינה מתאימה כמובן לחדר אמבטיה קטן אבל בחדר אמבטיה בינוני ומעלה ניתן לשלב נברשת מעניינת שתתן אופי מיוחד ואחר לחדר האמבטיה. לאותה נברשת ניתן להתאים עיצובית אביזרים שונים של האמבטיה כמו פרזול בסגנון עתיק ברזים בעיצוב רומנטי ועוד אביזרים עבור חידוש אמבטיה שיכולים לשנות את פני האמבטיה.

שילובים מעניינים בעת חידוש אמבטיה

 

אם חידוש אמבטיה הוא עבור אמבטיה קטנה ניתן להוסיף נברשת קטנה ומינימליסטית שתוסיף אופי אך לא תתפוס נפח ומרחב רב באמבטיה הקטנה. יש המשלבים ארונות מתחת לכיור שהוא שטח בלתי מנוצל וניתן לנצל אותו עבור אחסון אך כדאי לא לשלב שם סתם ארון אלא לשלב שם ארונות שיש להם אמירה עיצובית או בסגנון כפרי כמו עיצוב בעץ בצבע טבעי או ארונית בקווים קלאסיים בצבע לבן. ניתן לשלב את הארונית בעיצוב הכללי של האמבטיה וליצור חדרי אמבטיה עיצוב וכן חידוש אמבטיה מושלמים המשטחים הנוצרים על ארוניות אלה יכולים להכיל מוצרי איפור וטיפוח להפוך לשולחן איפור וטיפוח עבור בנות הבית. זה עיצוב מעשי ושימושי שיש בו גם יופי ואסתטיקה.

רצפת עץ

 

עוד רעיון ייחודי ומקורי עבור חדרי אמבטיה עיצוב הוא לרצף גם את האמבטיה ברצפת עץ אם שאר הבית ספון בעץ. עד היום בעלי בתים לא הכניסו עץ לחדר האמבטיה מחשש מאדים שיהרסו את רצפת העץ. אך רצפות העץ המודרניות של היום, יש בהן סוגים עמידים וחזקים מאפשריות שילוב גם בחדר האמבטיה. רצפת עץ באמבטיה הוא רעיון עיצובי מקורי מאוד שמוסיף אווירה מיוחדת לאמבטיה. עץ לא מתיישן והוא לא רעיון טרנדי. ציפוי רצפת האמבטיה מעץ הוא רעיון שיישאר מודרני ומעודכן שנים רבות וישמור על מראה מתוחכם ומעוצב עבור האמבטיה.

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר