מייבשי ידיים חכמים בתור כלים סניטריים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מייבשי ידיים חכמים בתור כלים סניטריים

פורסם בתאריך 03/10/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 1143 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מייבשי ידיים, כלים סניטריים

 מייבשי ידיים חכמים בתור כלים סניטריים מגיעים היום במגוון דגמים ובמגוון יתרונות ושיפורים. מייבשי שיער בתור כלים סניטריים הם חוסכי אנרגיה ומהירים אך אלה רק מעט מהתכונות המיוחדות שיש היום למכשירי מייבשי ידיים. ניתן להשיג היום מייבשי ידיים שיש להם מערכת אנטי בקטריאלית אשר מעלה את יכולת יצירת ההיגיינה בעזרת מייבשי ידיים. מייבשי ידיים בפני עצמם שומרים על היגיינה בשל צמצום שימוש במגבות ועם מערכת היגיינה מיוחדת הם אפילו יותר שומרי הגיינה בבית. ניתן להשיג היום דגמים שניתן לכבות אותם ולהדליק אותם ואין להם רק פעילות אוטומטית מה שיכול לחסוך בחשמל ולשפר את ההנאה משימוש במייבשי ידיים לעומת זאת ניתן גם לחבר אותם כך שהם יפעלו באופן אוטומטי לאחר שימוש בברז מה שמזכיר לאנשים או לילדים שכחנים כי יש ליבש את הידיים במייבשי הידיים ולא לנגבם על הבגד... מה ששומר טוב יותר על רמת ההגיינה של כול אחד מבני הבית ועל בריאות כול בני הבית.

מייבשי ידיים לשמירה על היגיינה וחסכון

מייבשי ידיים היא הדרך הנקייה וגם הזולה ביותר לייבש את הידיים, בין אם אתם משרד או בית פרטי אתם חוסכים כסף רב על כביסות של מגבות ועל מפיות ניר לצורך ניגוב הידיים. ייבוש הידיים בעזרת מייבשי ידיים בתור כלים סניטריים מחירים הוא ב 90% זול יותר מכול שיטת ייבוש אחרת. למייבשי ידיים יש היום מערכות היגייניות שמונעות התפשטות של חיידקים, וירוסים ונבגי עובש. מאז שמייבשי אוויר הם שקטים במיוחד ניתן להפעיל אותם בבית והם יפעלו בשקט מושלם. מייבשי אויר הם לא רק שקטים אלא גם קלים מעוצבים ומשתלבים בצורה מושלמת במגוון סגנונות של עיצוב חדרי אמבטיה.

פעולה ממושכת ואמינה

 גם אם יש לכם משפחה גדולה וילדים שמגיעים אליהם חברים רבים כלומר יש תנועה גדולה של אנשים תמיד בבית מייבשי ידיים מיוחדים של היום יפעלו ויפעלו ולא יתקלקלו, הם אולי מעוצבים בקו עדין ואלגנטי אך מייבשי האוויר של היום הם עמידים וחזקים ושורדים ומשרתים אתכם בנאמנות במשך שנים רבות. למען חדר אמבטיה ברמה של מלון אתם פשוט חייבים מייבשי ידיים ששומרים על בריאות משפחתכם ועל רמת ההיגיינה בחדר האמבטיה ובכול הבית.

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר