על קערות וסבוניות ומאורע משפחתי מוצלח במיוחד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


על קערות וסבוניות ומאורע משפחתי מוצלח במיוחד

פורסם בתאריך 03/05/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה בית | צפיות: 999 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סבוניות, קערות הגשה

 

כל אירוע משפחתי או עסקי נמדד במידה בה על פי שיקולים של תפעול האירוע. ניתן לומר כמעט בוודאות כי אין זה משנה מה תגישו לאכול ומה יכלול התפריט אם לא תקפידו על כללי ניקיון והגשה נאותים. הדבר נכון לאירוע משפחתי קטן ומצומצם, לאירוע משפחתי רחב היקף וגם לאירועים עסקיים שבהם הצלחת האירוע נמדדת במידה רבה על פי מידת הארגון שלו. כל מי שחושש מארגון מסיבה ולו הפשוטה ביותר צריך לקרוא את המאמר הבא.

מוצרים חדשים

בשוק קיימים כיום מוצרים שונים, החל ממוצרים כמו קעריות הגשה וכלה במוצר כמו סבוניות מיוחדותשמאפשרים לכל אירוע להתקיים בצורה החלקה ביותר, הנאה ביותר והמאורגנת ביותר. מבחינת אופן הגשת האוכל חשוב שהאוכל יהי פרוס במספר מוקדים כך שלא ייווצרו תורים ארוכים שיכבידו על האורחים להגיע אל האוכל. קערות הגשה יכולות להיות חד פעמיות או רב פעמיות, העיקר שיהיו גדולות מספיק ונאות.

על הקערות

 

מבחינת קערות הגשה חד פעמיות כאן המקום להזכיר כי כדאי לבחור בחומר מתכלה כמו נייר ובאיכות גבוהה כך שלא תגיעו למצב של קערות הגשה שהתפרקו לכם. השיקול של קערות הגשה חד פעמיות או מתכלות צריך להיות מוכרע על פי העיקרון של עלות מול תועלת. נכון שמוצר חד פעמי הוא עדיף פחות, אך קחו בחשבון את כמות המים והסבון שתבזבזו בעת שימוש בקערות הגשה רב פעמיות והרי לכם התשובה. הבחירה של קערות הגשה חד פעמיות היא לעתים תוצאה של ברירת מחדל בבחינת הרע במיעוטו.

תחושת רעננות לאורך כל הדרך

 

כדי לאפשר לאורחים שלכם להרגיש רעננים כל הזמן אתם יכולים להניח כמה סבוניותבכמה מוקדים. לפני שולחנות האוכל למשל או ביציאה מהשירותים תוכלו להציב כמה סבוניות שיאפשרו לאורחים שלכם ליטול ידיים ולחוש רעננים לפני ואחרי האוכל. אם מדובר באירוע של ילדים כמו חגיגת יום הולדת או בר מצווה, כדאי להניח יותר סבוניות ולבחור סבוניות אטרקטיביות שימשכו את הילדים להשתמש בהן.

לסיכום, כל אירוע יכול להיות מוצלח הרבה יורת בעזרת מחשבה והקפדה על כמה כללים פשוטים שיאפשרו לו להיות נקי ומאורגן, לרווחת האורחים ולרווחת המארחים.

 

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר