על תבניות אלומיניום ועל ענף המזון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


על תבניות אלומיניום ועל ענף המזון

פורסם בתאריך 03/03/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה בית | צפיות: 1129 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תבניות אלומיניום, אריזות למזון

 

ענף המזון הוא ענף מתפתח. כמו כל תחום בחיינו הוא מושפע מתכתיבי הזמן, אופנות וטרנדים ונדרש להתאים את עצמו אליהם. כחלק מכך גם הנושא של אריזות למזון נמצא בהתפתחות ובתנופה מתמדת. בעבר אריזות המזון היא בעיקר עניין פונקציונלי, אולם כיום מדובר בפריט בעל חשיבות עצומה בכמה וכמה היבטים. בהיבט הראשון מדובר במוצר שצריך להתאים למוצר שנמצא בתוכו. על אריזות למזון להיות אטומות במידה מספקת כל שישמרו על המזון ויגנו עליו מפני חיידקים.

מהי אריזה נושמת?

 

מהצד השני ניתן למצוא כיום אריזות למזוןהן אריזות נושמות שמאפשרות יציאה של לחות מהמוצר ובכך הן שומרות על הטריות שלו לאורך זמן. מלבד זאת שחוב להבין כי ברחבי העולם וגם בישראל יש יותר ויותר מודעות לנושא של שימוש בחומרים משמרים. כחלק מהמגמה הזו על אריזות למזון להיות טובות יותר במטרה להאריך את חיי המדף של המורצים תוך הקטנת השימוש בחומרים משמרים. זה מה שהופך את המוצר לאיכותי יותר ולמבוקש יותר.

שיווק

 

אריזות למזוןצריכות לעמוד גם בסטנדרטים שיווקיים מחמירים. על המדף בסופר בוודאי יש מוצרים רבים של חבורת שונות ושל מותגים שונים ומשום כך על האריזה להיות מעוצבת באופן כזה שיגרום לה להיות בולטת יותר לעומת יתר המוצרים. מלבד זאת על האריזות צריך להופיע מידע לצרכן דוגמת רכיבים, ערכים תזונתיים, תאריך תפוגה ועוד. כדי לעמוד בתחרות הרבה שיש בענף המזון, לא מעט חברות בורחות באריזות אטרקטיביות שניתן יהיה לעשות בהן שימוש חוזר.

אלומיניום

 

תבניות אלומיניום למשל הן מאד שימושיות בהקשר הזה משום שניתן לחמם בהן את המזון. גם אחסון עם תבניות אלומיניום הוא מוצלח במיוחד וחוסך מקום במקרר. שימוש של תבניות אלומיניוםבמוצרי מזון שונים מאפשר לבצע בהן שימוש נוסף , מה שעולה בקנה אחד עם המגמה של הפחתת כמות הזבל והפסולת על כדור הארץ. בכל מקרה כאשר אתם מבקרים בסופר שימו לב לאריזות של המזון- תבניות אלומיניום, עטיפות פלסטיק, נייר או ניילון ותיווכחו לראות עד כמה התחום תחרותי ומתפתח.

ענף המזון יודע שינויים רבים ואין ספק כי תבניות אלומיניום הן רק חלק ממנו.

 

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר