על הקשר בין אריזות מזון ובין מחיצות במקום העבודה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


על הקשר בין אריזות מזון ובין מחיצות במקום העבודה

פורסם בתאריך 03/03/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה בית | צפיות: 1178 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טרספא, אריזות מזון

אחרי שפתחתם את העסק בשעה טובה ומצאתם מקום לנהל בו את העסק שלכם אתם מגלים שהחלל שלכם הוא לא מושלם. יש למצוא כל מיני פתרונות אחסון וליצור חללי עבודה. הטרנד כיום הוא הפרדה חלקית, כלומר שימוש במחיצות שמייצרות פרטיות מסוימת אך עדיין מאפשרות לשמור על קשר עין בין העובדים. חשוב להדגיש כי בעת עיצוב העסק חשוב להקפיד על חשיבה על העובדים, על רווחתם, ולכם יש ליצור עבורם סביבה נעימה.

 

מהו מקום עבודה נוח?

 

העובדים מבלים שעות רבות במשרד ולכן אם תהיה במקום תחושה נעימה הם יהיו בעלי מוטיבציה גבוהה יותר, ובהתאם תפוקתם תעלה. אחת הדרכים ליצור תחושה נעימה לעובדים היא מתן פרטיות. חללי עבודה מאובזרים ועמדות אישיות הם הכרח בכל מקום עבודה כדי לאפשר לעובדים פרטיות. פתרון חדש נכנס לשוק באחרונה והוא נקרא טרספא. טרספא היא למעשה מחיצה מעוצבת שעשויה מסיבי צלולוזה ועוד שבבים. התוצאה היא  מחיצה חזקה ועמידה ביותר.

 

היתרונות של טרספא

 

לטרספא יתרון בולט והוא עמידותה מול חיידקים ופטריות שאינם מתפתחים עליה. משום כך ניתן להשתמש בה לא רק כמחיצה במשרד, אלא גם כמחיצה בשירותים ציבוריים שבהם נדרשת רמת היגיינה גבוהה. תוכלו להציב את הטרספא בשירותים וכך לשמור על היגיינה טובה בשירותים. בשוק קיימות מחיצות טרספא שונותבדוגמאות ובצבעים שונים. מבחינת הגדלים ניתן לבחור גדלים שונים וכך להתאים את המחיצה לחלל. אם למשל אתם צריכים ליצור מחיצה בחלל גדול תוכלו לבחור טרספא גדולה יחסית.

 

אריזות המזון

 

מלבד מחיצות וחללים נוחים לעובדים חשוב לתת לעובדים תחושה ביתית. בעיצוב המטבח למשל כדאי לדאוג לאבזור של כלי אוכל מתאימים, מכשירים חשמליים כמו מקרר, מיקרוגל, טוסטר, ומתקן למים חמים וקרים. כדאי לחשוב בהזדמנות זו גם על אריזות מזון איכותיות. אריזות מזון יעזרו לעובדים שלכם להביא אוכל מהבית ולאחסן אותו בצורה מסודרת במקרר. כך תימנעו משקיות הניילון ולכלוך רב במקרר. ספקו לעובדים אריזות מזון מתאימות וכך תעודד אותם להביא אוכל מהבית ולהחזיק אותו במקרר. ניתן לספק לכל עובד אריזות מזון עם השם שלו עליהן מה שייצר נוחות מרבית וימנע בלבול. אריזות מזוןומחיצות נעימות יצרו אווירה טובה שהיא חיונית לכל מקום עבודה.

 

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר