הגיינה וניקיון בשוק המוסדי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הגיינה וניקיון בשוק המוסדי

פורסם בתאריך 03/03/2013 ע"י noah asadofulus בקטגוריה בית | צפיות: 1141 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מתקני נייר טואלט, מוצרי ניילון

 

בתחום הניקיון וההגיינה עזבנו מאחור את העץ, הבד והפח ועברנו למוצרים זולים יותר העשויים פלסטיק וניילון. אמנם בבתים פרטיים אנו מחפשים פריטים מעוצבים מחומרים טבעיים, אך בשוק המוסדי, שבו יש תחלופה גבוהה של אנשים, עובדי ניקיון רבים ועבודת נקיון אינטנסיבית, חשוב להשיג תוצאות טובות במהירות וביעילות לצורך שמירה על נקיון שוטף והגיינה יסודית. מה שעוזר כאן מאוד הם מוצרי ניילון הבאים באריזות גדולות.

 

מוצרי ניילון להגיינה

 

כשמדובר באריזת מזון באמצעות מוצרי ניילון אנו מכירים קודם כל את הניילון הנצמד. הוא בא באריזות ובגדלים שונים. בכל אריזה ישנו מתקן לחיתוך הניילון. תחום זה משתפר והולך הן באיכותם של מוצרי ניילון והן באיכות החיתוך שלהם כשהמטרה היא שהחיתוך יהיה קל, חלק ומהיר. בדרך זו מוצרי המזון נאטמים בצורה הגיינית. עוד תחום חשוב של מוצרי ניילון הן שקיות הניילון לאשפה. אלה מופיעות בגדלים שונים להתאמה לפחים השונים, במידות שונות של חוזק, באמצעי סגירה ואטימה שונים וגם בצבעים מגוונים. קו נוסף של מוצרים מניילון הן שקיות גופיה. אלה הן השקיות המוכרות מהסופר.

 

מתקנים לנייר טואלט

 

מתקני טואלט הם אביזר חשוב מאוד בשוק המוסדי. אם בבית אנו מקפידים על הצד העיצובי של מתקני נייר טואלט שאנו בוחרים, בשוק המוסדי הדגש הוא על הגיינה. המטרה היא שהעובדים, או האנשים המבקרים במקום לא יגעו בגליל נייר הטואלט, כדי לשמור על ההגינה של זולתם. לשם כך הומצאו מתקני נייר טואלט בטכניקות שונות, שבהם הגליל הריק מוחלף באופן אוטומטי כאשר הגליל הקודם נגמר.

 

מתקנים לנייר טואלט ללא מגע

 

מתקני נייר טואלט מסוג אחר הם המתקנים שבהם אפילו המשיכה של נייר הטואלט נעשית באופן אוטומטי. כאשר המשתמש מגיש את ידו לכיוון מתקני נייר טואלט, עין אלקטרונית מזהה את היד והנייר מתגלגל החוצה בעצמו. אופן הפעולה של מתקני נייר טואלט אלה דומה למכונות ליבוש ידיים המופעלות ללא לחיצה על כפתור וללא מגע. זהו פתרון יעיל והגייני לבתי חולים, בתי אבות, משרדים גדולים, מפעלים ומכוני ספורט וספא. מתקנים אלה מגיעים בעיצובים שונים כך שאין צורך לוותר על האסתטיקה.

אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web  קידום אתרים

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר