דגשים בבחירת חברת זיווד אלקטרוני | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


דגשים בבחירת חברת זיווד אלקטרוני

פורסם בתאריך 02/20/2013 ע"י זיווד אלקטרוני בקטגוריה מדע וטכנולוגיה | צפיות: 1026 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: זיווד אלקטרוני, תכנון מכאני

ככל שחולפות השנים, הטכנולוגיה הולכת ומשתלטת על חיינו. יחד עם תהליך זה, מקבלים חשיבות רבה יותר כל אותם השלבים אשר יאפשרו למוצרים אלקטרוניים לצאת לאוויר העולם. זיווד אלקטרוני, תהליך בו מעניקים למוצר מסוים את המעטפת החיצונית שלו, הוא אחד החשובים שבהם, ומצריך פנייה אל חברה מקצועית הפועלת בתחום. אולם, כיצד בכלל בוחרים בחברת הזיווד האיכותית ביותר?

בדיקת מאפייני החברה

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות בעת בחירת חברה המבצעת זיווד אלקטרוני הוא לבחון את הניסיון המקצועי שלה בתחום. חיוני לבדוק כי היא עומדת בכל התקנים הבינלאומיים, למשל בכל הנוגע לאבטחת האיכות. יש לראות האם היא אכן שומרת על נהלי העבודה, נעזרת בציוד מתקדם המוכר בעולם וכן מחזיקה בכוח אדם איכותי, עם הכשרה בת שנים בתחום. בנוסף לכך, רצוי מאד להתרשם ממוצרים אחרים אשר העניקה להם החברה את המעטפת, ולעמוד על מאפייניהם.

התאמה לצרכים

כל פרוייקט זיווד כולל בתוכו צרכים שונים שיש למלא, כאשר לצורך הגשמתם נדרשת החברה לפעול על פי המפרט המדויק של המוצר. זהו הליך המצריך תכנון מכאני מוקפד, והבנת כל אחד מהמאפיינים שבוודאי כוללת המשימה.
כך, למשל, חשוב לבדוק אם החברה אכן מסוגלת לעמוד בלוח הזמנים שהוקדש למשימה, האם היא מציעה גמישות בייצורו או באספקתו של המוצר וכן האם היא מעניקה מענה מלא לכל צורך של הלקוח, שבוודאי עשוי לצוץ. את כל אלה יש לוודא עם החברה טרם הבחירה בה, מיותר לציין.

סוגיית המחיר

מטבע הדברים, עלות הזיווד האלקטרוני משתנה בין כל אחת מהחברות הפועלות בתחום. אל שדה משחק זה נכנסים שחקנים קטנים וגדולים כאחד, ואפילו כאלה אשר זיווד הוא רק אחת מההתמחויות שלהם (למשל, מסגריות). טרם הבחירה, חשוב מאד שלא להתפתות בהכרח למחיר הזול ביותר, ולשאול בדיוק מה מביא לכל הצעת מחיר.
יש לזכור כי זיווד אלקטרוני שיש בו ולו פגם אחד עלול לגרום לנזק של מיליוני דולרים, וכן להעמיד את החברה המייצרת אל מול שורה של לקוחות נזעמים. כאשר בוחרים בחברה מקצועית בתחום, הסבירות לתקלות בהליך היצור קטנה עד מאד, דבר שחוסך, עם הזמן, הון עתק.

 

רוצים לקרוא עוד על זיווד אלקטרוני? כנסו לאתר שלנו
http://www.elpd.co.il/

אודות זיווד אלקטרוני

זיווד אלקטרוני

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר