באטמן בטרילוגיה גם במשחק המחשב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


באטמן בטרילוגיה גם במשחק המחשב

פורסם בתאריך 02/13/2013 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 808 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקי מחשב, באטמן, איירון מן, גיבורי על, מארוול, DC

 כמו הסרט כך גם במשחק, באטמן יוצא במשחק שלישי בסדרת המשחקים של האביר האפל, עכשיו זה בטוח, חברת ההפקה של וורנר מונטראול מקנדה צייצו בטוויטר שהמשחק ייצא ב2014 והם מחפשים מפיק ומנהל יצירתי למשחק. הפעם הוא לא יעשה באולפן בו נערכו השניים הקודמים, אך מה שכן כבר דיברו עליו בחברת ההפקה כי הוא הולך לצאת במרץ של שנת 2014.


משחקי באטמן נחשבים למשחקי המחשב הכי טובים ולסדרה הכי טובה שיצאה בין משחקי המחשב, כעת כשיוצא הפרק השלישי בסדרה הוא הולך להיות המשחק מחשב שישבור את כל שיאי משחקי המחשב ופורץ דרך בתחומו.
אם במשחקים הקודמים של באטמן הגרפיקה והעלילה היו מעולים אז מה מתכננים המפיקים במשחק הזה?
נראה כי המפיקים מתכננים עבורנו משחק לא מהעולם הזה, כי הם הבטיחו לנו משחק שלא נראה עד כה על המסך.
מעניין למה משכו את המשחק השלישי כל כך הרבה זמן, הרי שהסרט השלישי ייצא כבר ב-2012 אז למה לחכות שנתיים עד שהמשחק ייצא גם כן?


ברור לכולם ככל שהשנים עוברות רמת ואיכות הגרפיקה מגיעות להישגים גבוהים עד כדי דמויות של אנשים ברמה כאילו היו הם אנשים אמיתיים אולי בגלל זה הם מאד מתעכבים שם?


הרבה מדמויות העל קיבלו נראות השנה במשחקי המחשב, האולטימטיבי בניהם הוא איירון מן שקיבל את השיא הגדול בכל הזמנים של שוברי הקופות בקולנוע, אזי מגיע לו לקבל גם את משחקי המחשב הכי שווים ולכן הוא משחק אותה GTA באפשרות שניתנת במשחק להפוך את הדמות הראשית לאיירון מן.


המפיקים של וורנר היוצרים של משחקי באטמן האחראים ושל משחקי גיבורי העל מחפשים להרחיב עוד יותר את עולם המשחקים של חברת הקומיקס DC ולכן הם מחפשים מפיק יצירתי שיידע לתמרן בין עולמות הקומיקס השונים.


בדרך כלל שיוצא סרט חדש יוצא אחריו גם משחק נלווה, הרי שההד שנוצר עקב הסרט וגל השמות שהוא עושה אכן מייצר הכנה של עוד עזרים נלווים אם זה משחקי מחשב או כל דבר אחר כמו בובות ואפילו כלי כתיבה לבית הספר. רק שבפעם הזו, קצת התעכבו עם עניין המשחק הנלווה והקצת הזה הפך להיות שנתיים מיציאת הסרט, אולי למעשה אמור לצאת עוד סרט ואולי אנחנו איננו יודעים על כך?


רק מה שכן ידוע שהמשחק החדש של האביר האפל יעשה את הגל שהוא צריך לעשות כי הוא יהיה הדור הבא של משחקי המחשב בתחומו.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר