הנסיך הארי משחק נגד הטאליבן | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הנסיך הארי משחק נגד הטאליבן

פורסם בתאריך 02/13/2013 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 839 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: משחקים, משחקי חשיבה, משחקי אקשן, כדורגל, טטריס

 
הידעתם שהנסיך הארי הוא גיימר מושבע? בזכות היותו חובב משחקים וכל קונסולת משחק חדשה שיוצאת חייבת להיות כרכש אצלו באוסף, הנסיך הארי משתמש במשחקים הכי שווים והכי חדישים לבצע ירי מדויק כדי להפיל את האויב במתקפה האווירית מול הטאליבן.

לכל חובבי המשחקים והגיימרים המושבעים שהשקיעו יותר מדי שעות ביממה במשחקי אקשן או משחקי חשיבה,יש בשורה טובה, הנסיך הארי מצא בזכות המשחק הממושך את הריכוז והמיקוד הנחוצים לו בעת פעילות מבצעית. כאמור הנסיך הארי משרת כטייס משנה לטייס באפאצ'י, הוא מבלה את רוב שעות היום שלו במשחקי המחשב אם הוא לא בפעילות, באפגניסטן הוא שהה 4 חודשים ושם הכריז כי עקב המשחק הממושך הוא מתרכז יותר במיקוד הפקיעה ומגיע להישגים טובים יותר.

למרות שמשפחת המלוכה אינה מרוצה מכך מחקים הראו שאכן יש משהו בדבריו של הנסיך, ישנם גם בתי ספר לטיסה בעולם אשר משתמשים בשיטה זו בכדי לפקס את תלמידיהם, הם עושים זאת בעזרת משחקים כמו טטריס או סוליטר ומשחקי חשיבה אחרים, רק כדי לתת למוחם של התלמידים להתרכז בפעולה אחת, אז סימולאטור טיסה אולי כן עוזר, אבל מסתבר שמשחקים אחרים מעוררים את היצר והמרכזים את כל הפוקוס על דבר אחד.

גם מחקרים הראו כי אם משחקים ילדים במשחק חשיבה אשר צורך מהם ריכוז ופוקוס מלא התפקוד שלהם בכיתות הלימוד מראה פלאים ויש להם את היכולת לשבת שעות ארוכות ולהתרכז בדברי המורה מבלי להפריע לסדר התקין של השיעור.

המשחקים בהם השתמשו במחקרים הם לאו דווקא משחקים שמלמדים שפה או תרגילי חשבון, אלה משחקים יותר מהנים שייתנו לילד חשק לשחק במשחקים הללו. התוצאה הייתה מדהימה והילדים העלו את הרמה הקוגניטיבית שלהם פי כמה וכמה.

בחזרה לנסיך הארי- הוא לעומת זאת משחק בFIFA- ובשלל המשחקים ב-X-BOX ומה אומרים על כך האויבים? הם רוצים שייקחו אותם יותר ברצינות, לטענתם, הרי שמשחק כדורגל אינו יכול להיות כעזר מולם, זה משפיל אותם לטענתם ועוד אמרו עליו כי נסיך צריך להיות מורכב מחומרים איכותיים, הוא משפיל את כל המלחמה עצמה. הדבר היחיד שהם לא יודעים הוא שהנסיך הארי עושה בחוכמה בין אם הוא יודע או בין אם לא, הוא מחדד לעצמו את יכולת החשיבה וכל האמצעים כשרים, לא חייבים לבזבז טון של כדורים כדי להיות מפוקס, ניתן לעשות זאת בזכות המחשב והצע המשחקים הרבים שנוצרים מדי שנה ושנה. הרי שבמלחמה כמו שבמלחמה- התוצאות הן מה שקובעות ועובדה שהנסיך אכן מציג תוצאות טובות.

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר