כל תקופה צריך לבדוק את המחשב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כל תקופה צריך לבדוק את המחשב

פורסם בתאריך 02/10/2013 ע"י ירון וקנין בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 885 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

טכנאים טובים, יש כזה דבר? גם אצלכם תמיד ביום שישי הפקק של החשמל קפץ? גם לכם לפתע הדי וי די התקלקל? מכעיס ואף מעצבן אבל לא נורא, מה צריך לעשות ואיך מוצאים נותני שירות? הכל במאמר הבא..

הישראלי הממוצע מזמין אנשי מקצוע לפחות שלוש פעמים בשנה, אם זה לבית או לעסק אם זה אינסטלטור או נותן שירות כמו
מעבדת מחשבים ניידים. ולמען האמת, אין לנו ידע בתיקונים של מוצרים חשמליים או בבעיות אינסטלציה למשל ולכן כדאי לדעת ובגלל זה כדאי לדעת מעט דברים חשובים בטרם תזמינו איש שירות.

אם מתקשרים להזמין איש מקצוע או
טכנאי מחשבים באר שבע למשל, חשוב לשאול אם בעל המקצוע נושא הסמכות מתאימות לביצוע העבודה. אם תרצו להיות בטוחים בקשו לראות תעודות, זה מגיע לכם, אתם משלמים על כך ולכן מגיע לכם את הכי טוב שיש.

חייבים להזמין
טכנאי מחשבים בצפון? כמו בכל פעם אחרת, הכי מומלץ לשכור איש מקצוע על פי המלצה של חבר טוב או קרוב משפחה אמין. הרימו את הטלפון והתחילו להתייעץ עם חברים קרובים, בארצנו הקטנטנה תמיד תמצאו מישהו שמכיר בעל מקצוע טוב.

זקוקים ל תיקון למדיח או טלוויזיה? חשוב לברר האם המכשיר שלכם עדיין זכאי לאחריות היצרן, לא בטוחים? נסו למצוא את החשבונית, במקרה ולא תיאלצו לשלם כ-200 ש''ח עבור בדיקה ועוד עבור חלקים .

בחיפושים של קבלני מקצוע הכי טוב להתרשם באמצעות עיון בתיק עבודות, איש שירות אמין לא יתנגד כלל להציג לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק בואו לפגישה עם רעיונות מוגדרים לגבי השינויים שאתם רוצים ובקשו מאנשי המקצוע שיתנו לכם ייעוץ.

מה עם תקלה בחשמל? לפני שתחייגו לחשמלאי כדי שתוכלו לזהות מהו המכשיר אשר יוצר את הקצר מומלץ לנתק את כל המכשירים המחוברים ולחבר אותם בחזרה כל אחד בנפרד עד אשר יתגלה המכשיר החשמלי שגורם לבעיה.

קניתם מוצר חשמלי ואתם זקוקים להתקנה? לא חשוב איזה מכשיר רכשתם גם אם זה הטוב ביותר שיש בתחום, בסופו של יום התקנה טובה עושה את ההבדל. לכן חפשו רק טכנאים שיודעים את העבודה, בקשו לקבל אחריות על ההתקנה ובדקו היטב שאתם מקבלים אינטרקום איכותי.

לסיכום: חשוב לבדוק מחירים וביקורות על אנשי מקצוע ורק שתהיו בטוחים הזמינו בעל מקצוע בהצלחה!.

אודות ירון וקנין

ירון וקנין

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר