כיצד ניתן לשמר תוצאות של תהליך הרזיה מוצלח? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כיצד ניתן לשמר תוצאות של תהליך הרזיה מוצלח?

פורסם בתאריך 07/13/2009 ע"י חלי ממן גרופ בקטגוריה דיאטה והרזיה | צפיות: 856 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הרזיה, דיאטה, דיאטות, תזונה, ירידה במשקל

איזה כיף! ירדנו במשקל! הגוף קל יותר, וכך גם הנשמה.. אפשר ללכת לבחור בגדים חדשים, חתיכיים ואופנתיים - אפשר להיפרד סוף סוף מהצבע השחור, שהיווה את עיקר המלתחה; בקיצור - אין כמו לקטוף את פירות ההצלחה של עבודה לא קלה בכלל..
תהליך הרזיה נכון הוא תהליך שיכול לארוך גם מספר חודשים (תלוי כמה קילוגרמים אנו רוצים להשיל, כמובן..) במהלכם צריך להתאפק, לאכול בצורה מחושבת, ולגלות מודעות וכנות עצמית גבוהות מהרגיל. אחד הדברים המפתים ביותר הוא לחזור להרגלינו הישנים לאחר שהשגנו את התוצאה הרצויה. כאן חשוב לציין ולומר כי למעשה, תהליך הרזיה נכון ואמיתי הוא תהליך הנמשך, מבחינה מנטאלית, הרבה אחרי שהגענו למשקל היעד שהצבנו לעצמנו בהתחלה. מה פירוש הדבר? פשוט: על מנת שנוכל לשמור על הגזרה החדשה והנהדרת, עלינו להמשיך ולדבוק בהרגלי אכילה נכונים ובתזונה עשירה ומאוזנת. הרזיה היא פועל יוצא של שינוי באורח החיים הקודם שניהלנו. הרזיה מושגת באמצעות שינוי מרכיבי הארוחה, הכמויות והתדירויות בהן נהגנו לאכול. בעקבות הכנסת הרגלי אכילה חדשים (למשל אכילת הרבה ארוחות קטנות במקום שתי ארוחות "מפוצצות", המעבר לחיטה מלאה וכ"ו) מגיב גופנו בשלל שינויים פנימיים וחיצוניים. השינויים החיצוניים מקבלים כמובן ביטוי בירידה במשקל. השינויים הפנימיים הם מהותיים לא פחות, אך קל לנו להתעלם מהם לעתים. קצב חילוף החומרים, הויטמינים והמינרלים שנספחים בגוף ומשפרים את פעילות המערכות הפנימיות - כולם שינויים מהותיים, המשפיעים ישירות על בריאותנו. נכון, הרזיה היא דבר נפלא ומשמח, אבל לא פחות חשובים ממנה הם אותם שינויים פנימיים שמתחוללים בגופנו כשאנו משנים את הרגלי התזונה.

לסיכום, ניתן לומר כי על מנת לשמור על תוצאותיו של תהליך הרזיה מבוקר ובריא, עלינו להמשיך לנהל אורח חיים בריא (פעילות גופנית אגב, תורמת רבות לשמירה על משקל תקין). הרזיה הינה שיקוף של תהליך פנימי חיובי (כשהוא נעשה בצורה מבוקרת) המתחולל בגופנו, ומחובתנו לנהוג כלפי גופנו באותה האחריות שבה נהגנו בו עד כה, על מנת לרדת במשקל. שתהיה לכולנו הרזיה בריאה וקלה, ובהצלחה!
 

אודות חלי ממן גרופ

"הצלחה מתחילה בצעד קטן שמוביל לשביל הנכון להגשמת החלום". www.heli-group.co.il

חלי ממן גרופ

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר