חברות הובלות העברות VIP | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חברות הובלות העברות VIP

פורסם בתאריך 01/30/2013 ע"י אסף יהלומי בקטגוריה בית | צפיות: 463 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הובלות קטנות, הובלות דירה, שירותי הובלות

עם ישראל עם נודד הוא, ובהתאם לתקן זה אוהבים בני עמנו לשנות מקום משכנם אחת לכמה שנים. אם לא כן, ירגיש הישראל הממוצע שהוא תקוע בחייו ואינו מתקדם לשום מקום, גם אם מקום זה הוא שכונת נרקומנים טיפוסית. הבעיה במנהג מגונה זה נעוצה בחוק הפיזיקלי הפשוט, הטוען כי דבר אחד לא יכול להמצא בשני מקומות באותו הזמן.

אי לכך, שומה עלינו להעביר את כל המטתלטלין הרבים שצברנו מן המקום הישן אל המקום החדש. פעולה זו מורכבת משלושה חלקים: אסיפת ארגזים מהמכולת השכונתית ואריזת כל הדברים כולל הסרביז של סבתא בצורה קפדנית (להלן אריזה), העברת הדברים למקום החדש תוך כדי הפלת הארגז עם הסרויז של סבתא לפחות שלוש פעמים (להלן העברה), ולבסוף פריקת כל הארגזים במשך חודשיים לפחות, במהלכם שום דבר חוץ מהסרביז השבור של סבתא לא בנמצא (פריקה).

כל מי שהתנסה בפעולות אלה וודאי מקבל כרגע כאב ראש רק מלחשוב על כל המורכבות שבעיניין, ולכן לפניכם פירוט הדרך הנוחה, הטובה והיקרה יותר לעשות את אותו הדבר.

 

שירותי הובלות איכותיים מורכיבם מאוד משלושת הגברברים הנוספים שהסריחו מזיעה ובירה ושברו את הסרביז של הסבתא שלכם. לא, כאן, כמו בכל מקום, הכסף מביא למקצועיות, ושניהם לא חסרים בחברות אלה. משרדים גדולים ובעלי אמצעים אחרים מקפידים להעביר את נכסיהם דווקא דרך חברות ההובלה המקצועיות הללו, ולא בכדי.

שלב האריזה נחסך מכם כמעט לגמרי ברגע שהחלטתם לקחת משכנתא ולהשתמש בשירות הובלה מן המדרגה הראשונה. לרוב חברת הובלות דירה שכזו תשלח כמה עובדים לסייע במלאכת האריזה המייגעת, כך שכל שתצטרכו לעשות הוא לפקוד על צבא האורזים הפרטי שלכם.

גם שיטות האריזה עוברות שדרוג משמעותי: לא עוד עטיפת כוסות בעיתונים ישנים, כי אם צלופן בועות, קלקר וארגזים מותאמים במיוחד ומרופדים בפאראפן. אל לכם לדאוג לסרביז המפורסם:

הוא יארז בכזו קפידה, שגם לו נפל מן הקומה העשירית היה שובר את האספלט יותר מאשר את עצמו. אגב זה נכון גם לגבי הובלות קטנות רהיטים ואחרים

 

שלב ההעברה גם הוא מקבל נופך חדש. במקום כמה פועלים יגעים ששורטים את הקירות בחדר המדרגות עם הספה, כאן מדובר במובילים מקצועיים עם ציוד מכאני כבד.

חברות רבות עושות שימוש במנופים, המאפשרים להוריד את החפצים ישירות דרך החלון, ללא הסיבובים של חדר המדרגות. ההתייחסות לחפצכים לא הייתה מביישת את אוצר התכשיטים של המלכה האנגלית, ומה שטוב מכן, כל נזק אפשרי לרכוש בזמן ההעברה מבוטח במלואו.

לבסוף לעיתים קרובות חברות ההובלה הללו שולחות עובדים כדי לסיים את העבודה ולסייע לכם גם בפריקה, ובא גואל לציון. בקיצור, מומלץ ביותר.

אודות אסף יהלומי

אסף יהלומי

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר