לימוד עיצוב אופנה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


לימוד עיצוב אופנה

פורסם בתאריך 01/06/2013 ע"י אורן שץ בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 1180 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: לימוד עיצוב אופנה, קורס איפור מקצועי, תפירה

 

מסלולים עבור לימודי עיצוב אופנה יכולים לכלול לימודים במשך שנה וחצי, פחות או יותר. מומלץ לפני תחילת הלימודים לבדוק לעומק האם התחום הוא אכן בר ביצוע עבורך או שמא החלום וההילה סביבו נוגעים בך יותר מאשר ההתעסקות בכל הכרוך בו.

 

לשם כך, קיימים כמה וכמה מקומות בהם המסלול עצמו מקנה לך את האפשרות לבדוק בינך לבין עצמך, על ידי מומחים האם זו התחום בו שווה לך להשקיע. ניתן לברר באמצעות אתרי האינטרנט. מסגרות לימודים הנוגעות בתחום העיצוב יכולות להיות גמישות כך שניתן יהיה לשלב ביניהן לבין עבודה.

 

חשוב לברר כי מדובר על לימודים המקנים לכל בוגר את האופציה להשתלב בתחום עיצוב האופנה הן בארץ והן בחו"ל. פתיחת הדלתות גם אל "מעבר לים" מאפשרת להזדמנויות נוספות להגיע ויתכן אף הכנסה גבוהה יותר בעתיד.

 

לימוד עיצוב אופנה חייב לכלול בתוכו את הלימודים התיאורטיים, את לימודי המחשב ואת הפרקטיקה המקצועית. כל האלמנטים הללו חייבים להיות כלולים בהתנהלות השוטפת של הלימודים על מנת להקנות בסיס רחב לכל בוגר קורס. כדי לוודא את הנושא חשוב להביט בסילבוס ולבקש הסבר לגבי הנושאים העתידים להילמד במידת הצורך.

התנסות מעשית

 

חשוב כי לימוד עיצוב אופנה יכלול גם התנסות "על רטוב", כלומר, לא רק יצירה והפקת תוצאות בסדנה מול הלומדים האחרים, יחד עמם או מול המורה והמנחה. ההתנסות מול לקוחות אמיתיים היא חשובה וכמה שיותר ממנה, מה טוב. בקשו לדעת כיצד היא מתנהלת, האם המלווה נמצא נוכח, האם הוא מעניק יד חופשית ועד כמה. ההנחיה המקצועית אינה חייבת להסתיים לאחר קבלת התעודה.

 

סיוע מקצועי רחב

 

מסלול לימוד עיצוב אופנה, אשר מכבד את עצמו, יעניק המשך ליווי בתחילת הדרך לבוגרים שלו, על מנת להקל על צעדיהם הראשונים ולוודא את עלייתם על דרך המלך. הצלחתם היא הצלחתו. ההנחיה יכולה לכלול ממד אישי וממד מקצועי.

 

מעבר לכך, במידה ומדובר על מוסד לימודי בעל וותק, ניסיון ורזומה עשיר, סביר כי הוא מכיר את המשק הישראלי. כל אחד מהבוגרים, הרי יצא את המוסד בו הוא למד כשבידיו תיק העבודות שלו. מכאן והלאה הוא עתיד לכתת רגליו בשוק העבודה בניסיון להתקבל לאחת.

 

קיימים מוסדות של לימוד עיצוב אופנה אשר מלווים את הבוגרים שלהם במהלך אותו מסע למציאת מקומות העבודה ואין חכם כבעל ניסיון. העזרה הזו מקנה פתח להצלחה ולפרנסה ראויה. במקרה זה אין ספק כי מדובר על שירות מקצועי לעילא ולעילא.

המאמר נכתב באדיבות fash.co.il

 

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר